Strona 1 z 1

fartuch kucharski

: 17 mar 2020, 15:59
autor: magdap
Hej, gdzie kupujecie odzież gastronomiczną? Szukam sklepu w którym kupię fartuch kucharski w ilości hurtowej :)

Re: fartuch kucharski

: 22 lut 2021, 1:33
autor: Basieńka
Hej. W sklepie Kitchenista https://kitchenista.pl/fartuch-kuchenny/meski mają bardzo fajne fartuchy kuchenne męskie i damskie. Masz do wyboru gotowe projekty lub szycie na miarę. Jeśli planujesz zakup na firmę, to warto zastanowić się nad dołączeniem haftowanego loga restauracji.

Re: fartuch kucharski

: 26 mar 2021, 10:44
autor: ósemka
Możesz też sprawdzić ofertę sklepu https://www.kupujfartucha.pl/ i tu na pewno znajdziesz dobrej jakości (może nawet najlepszej) fartuchy kucharskie. Różne kolory i modele, tkaniny najwyższej jakości, które są odporne na pranie w wysokiej temperaturze. Do wyboru, do koloru - polecam Ci.

Re: fartuch kucharski

: 27 mar 2021, 10:58
autor: żuczek
magdap pisze: Hej, gdzie kupujecie odzież gastronomiczną? Szukam sklepu w którym kupię fartuch kucharski w ilości hurtowej :)
Jak znajdziesz to sprawdź sobie też https://www.pralnia-warszawianka.pl/. Będziesz mogła sobie je wyprać od czasu do czasu, pracownicy na pewno to docenią. To akurat mega wygodna pralnia na telefon z dowozem do klienta. Warto zerknąć.

Re: fartuch kucharski

: 28 mar 2021, 23:49
autor: finky
Basieńka pisze: Hej. W sklepie Kitchenista mają bardzo fajne fartuchy kuchenne męskie i damskie. Masz do wyboru gotowe projekty lub szycie na miarę. Jeśli planujesz zakup na firmę, to warto zastanowić się nad dołączeniem haftowanego loga restauracji.
Ja bym właśnie szukał w takich sklepach oraz hurtowniach z sprzętem gastronomicznym.