Strona 1 z 1

Zakupy do firmy?

: 16 mar 2020, 13:52
autor: berczak
Cześć,
Jakie znacie sklepy internetowe w których można zrobić zakupy do firmy?
Mam na myśli takie sklepy jak https://www.automatyka24.pl/pl/katalog/ ... emperaturo i tym podobne z takimi rzeczami. Teraz mam zapotrzebowanie na kilka rzeczy więc czekam na Wasze propozycje sklepowe.
Pozdrawiam!

Re: Zakupy do firmy?

: 29 maja 2020, 8:53
autor: Dziewczyna
Różnie, to zależy od tego, czego akurat w firmie potrzebujemy :) Ostatnio na przykład kupowaliśmy tablice do naszego biura i zamówiliśmy je w sklepie internetowym https://tablice-magnetyczne.com/tablice-szkolne.html. Są to jak widać tablice szkolne, które jednak w biurze również świetnie spełniają swoją rolę ;)

Re: Zakupy do firmy?

: 15 cze 2020, 20:41
autor: Dzony82
Ja do firmy kupiłbym telefony służbowe z https://idream.pl/, bo to oficjalny Apple Premium Reseller, a mi chodzi właśnie o iPhone'y dla pracowników. To dobre telefony, szybkie, stabilne i wolno się starzeją z tego co słyszałem. Taki iPhone może mieć już pare dobrych lat, a cały czas jest w cenie, więc to inwestycja raz na kilka lat. Warto sprawdzić. Poza tym iPhone to klasa i dobrze, aby pracownicy mieli wyróżniające się telefony.

beninca kodowanie pilota

Re: Zakupy do firmy?

: 14 sie 2021, 19:29
autor: promise
Zależy do jakiej firmy czy działalności. Jeśli szukacie wyposażenia sklepowego to bardzo polecam te meble sklepowe https://icon-concept.pl/meble-sklepowe/ . Tutaj można liczyć na kompleksową usługę, od projektu po wykończenie. Do każdego klienta podchodzi się indywidualnie, wiec rozwiązanie nawet dla najbardziej wymagających

Re: Zakupy do firmy?

: 27 sie 2021, 10:17
autor: zdziś
Jeśli o zakupy do firmy chodzi to ja ostatnio szukałem potrzebnych mi lamp do warsztatu. Wiadomo, że zdecydowanie łatwiej i co ważne szybciej można znaleźć takie w internecie. Zacząłem więc przeglądać strony i tutaj https://autonablask.pl/najlepsze-lampy- ... warsztatu/ znalazłem dokładnie te, na których mi zależało. Mają naprawdę szeroki asortyment produktów dobrej jakości więc zdecydowanie jeszcze do nich zajrzę.

Re: Zakupy do firmy?

: 11 wrz 2021, 16:19
autor: Dorcia
Ja ostatnio stwierdziłam, że nawet jak kupuję coś dla firmy to tez wolę korzystać wówczas z internetu. Oszczędzam na czasie i poeniądzach gdy kupuję na portalu net-pocket. Współpracuje z tą stroną ponad 1200 sklepów i mają opcję cashback. Sami sprawdźcie :)

Re: Zakupy do firmy?

: 16 wrz 2021, 8:35
autor: Kaśka12
Jeśli chodzi o zakupy do firmy to na pewno będą potrzebne meble i wtedy wykorzystaj ofertę https://icon-concept.pl/meble-sklepowe/ bo tam mają nowoczesne i funkcjonalne meble sklepowe. Cena to nie wszystko bo liczy się tez wytrzymałość i jakość a oni dbają o to. Dzięki nim będziesz mieć jeden problem mniej z głowy.

Re: Zakupy do firmy?

: 23 paź 2021, 12:44
autor: sobotaa
Jeśli mamy w firmie schody czy barierki, warto pomyśleć o takich podestach antypoślizgowych - https://www.perfopol.pl/Podesty_antyposlizgowe . Dostępnych jest wiele rozmiarów i kształtów, ich używanie sprzyja przestrzeganiu procesów związanych z BHP, dzięki nim ograniczymy ryzyko wystąpienia wypadku. Można je montować nie tylko wewnątrz budynków ale i na zewnątrz.

Re: Zakupy do firmy?

: 26 paź 2021, 11:24
autor: fiołkowa
Wiele zależy od tego, jakiego rodzaju firmę prowadzimy,jaki jest jej styl. Zatrudniając grono ludzi,warto pomyśleć nie tylko o tym by ich praca była wydajna i dokładna,ale też o tym by pracownik miał chwilę na relaks,odpoczynek i zebranie myśli.To bardzo fajna opcja,która jest już praktykowana w wielu branżach na świcie.W firmie powinien więc stanąć stół do bilarda albo snookera https://www.bilard.pl/pol_m_Stoly-Snookerowe-101.html
Pracownicy będą mogli zająć przez chwilę myśli czym innym niż tylko pracą, będą mieli szanse na oczyszczenie głowy i lepsze spojrzenie na dalsze projekty i sprawy firmy.

Re: Zakupy do firmy?

: 26 paź 2021, 14:57
autor: kazna
Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://www.naj-sklep.pl/

Re: Zakupy do firmy?

: 17 lis 2021, 9:44
autor: ways
Aneks pisze: Ja ostatnio stwierdziłam, że nawet jak kupuję coś dla firmy to tez wolę korzystać wówczas z internetu. Oszczędzam na czasie i poeniądzach gdy kupuję na portalu net-pocket. Współpracuje z tą stroną ponad 1200 sklepów i mają opcję cashback. Sami sprawdźcie :)
No jasne, że oszczędność czasu w firmie jest ważna. W końcu są to pieniądze. Ja jednak powiem Wam szczerze, że jak dla mnie, to liczy się również i to, żeby dbać o pracowników. Dlatego u siebie mam coś takiego jak koc gasniczy . No i jeszcze inne elementy wyposażenia ppoż. To dla mnie jest kluczowe.