Strona 1 z 1

Psycholog

: 13 mar 2020, 18:13
autor: izkasala
Jakiego psychologa moglibyście mi polecic? mam problem z samoakcpetacją, chce by ktoś mnie wkońcu wysłuchał, słyszałam że http://poradniasalomon.com.pl ta poradnia posiada bardzo dobrych specjalistów i panuje tutaj świetna atmosfera, ktoś z was korzystał?

Re: Psycholog

: 16 mar 2020, 11:32
autor: freddy
Jeżeli mieszkacie w okolicach Opola i rozglądacie się za sprawdzonym specjalistom, który zaoferuje wam pomoc psychologiczną to polecam wam skontaktować się z http://psycholog-opole-maslankowska.pl/ Sam otrzymałem tam specjalistyczną pomoc, której potrzebowałem.

Re: Psycholog

: 20 mar 2020, 13:52
autor: Kajtek66
Zdecydowanie polecam tą stronę z psychologiem: https://www.opole.pzuzdrowie.pl/

Re: Psycholog

: 12 maja 2020, 8:30
autor: Hector Salamanca
Psycholog w obecnych czasach to nieoceniona pomoc, coraz więcej osób ma stany lękowe, depresje i inne zaburzenia. Niestety zdarza się to również wśród dzieci, dlatego warto aby psycholog dziecięcy Kraków pomógł już na samym początku.

Re: Psycholog

: 12 maja 2020, 14:51
autor: emmanuel.gaylord
Ja w poprzednich latach, byłam po rozwodzie. Gdyby nie psycholog, który poleciła mi moja przyjaciółka, obawiam się, że trudno byłoby mi zacząć nowe życie.

_____________
psycholog

Re: Psycholog

: 22 maja 2020, 12:55
autor: kozi44
moim zdaniem warto się skontaktować z panią Aleksandrą Mroczko, gdyż jest ona świetnym psychologiem i zarazem coach wrocław Ma odpowiednie podejście do ludzi, jest pełna optymizmu. Pomogła wielu osobom. Także myślę że i Ty rozwiązesz swoje problemy z jej pomocą

Re: Psycholog

: 24 maja 2020, 22:53
autor: elmo
Pomoc psychologa jest często nieoceniona. Czasem wystarczy jedna czy dwie rozmowy i patrzy się na problem z zupełnie innej strony. Można teraz dzięki https://www.centrumdobrejterapii.pl/spe ... ychologia/ uzyskać taką poradę zupełnie online. A do wyboru ma się wielu doświadczonych psychologów, którzy chętnie pomogą.

Re: Psycholog

: 02 cze 2020, 12:30
autor: olittel
Czy ktoś z Was korzystał z psychologa online?

Re: Psycholog

: 04 cze 2020, 13:30
autor: hkoepp
Muszę w końcu udać się do takiego specjalisty... porozmawiać z kimś...

Re: Psycholog

: 01 lip 2020, 13:55
autor: anula
Zdarza się, że w sytuacjach trudnych, kryzysach lub po prostu przy wątpliwościach dot. życiowych wyborów szukamy pomocy i wsparcia u bliskich. Jednak nic nie pomoże nam tak, jak wizyta u psycholga. Sprawdźcie ten artykuł https://wetalk.pl/blog/czym-sie-rozni-w ... yjacielem/ - na pewno da wam do myślenia.

Re: Psycholog

: 15 sie 2020, 10:47
autor: paskan
Nie ma się czego wstydzić i choć nie dotyczy to mnie, to niebawem mam nadzieję, że uda mi się namówić brata potrzebna mu psychoterapia Bydgoszcz ma wielu dobrych specjalistów np. tutaj http://psychoterapia.top/ możecie zerknąć. Chodzi o to, że po rozstaniu z kobietą wpadł w dużą depresję, nie radzi sobie ze stresem i do tego wszystkiego zaczął pić dużo alkoholu. Wiem, że muszę go ratować!

Re: Psycholog

: 17 sie 2020, 13:04
autor: kazna
Wejdź w tego linka aby dowiedzieć się więcej
https://presscontent.pl

Re: Psycholog

: 27 sie 2020, 12:27
autor: malutka_alutka
Cześć, poszukuję miejsca, gdzie znajdę kogoś takiego, jak coach dla kobiet. Chciałabym pomocy w pracy - trochę motywacji, może też pomocy w ułożeniu planu działania... Od pewnego czasu zmagam się z wątpliwościami co do własnych możliwości, a miałam dobre plany na przyszłość. Znacie kogoś, kto pomaga wrócić na drogę do sukcesu?

sae 75w80 api gl-4

Re: Psycholog

: 30 sie 2020, 23:48
autor: irenee
Pamiętajcie kochani, że niezależnie od nałogów, w takich miejsca gdzie przykładowo odbywa się terapia alkoholowa poznań , czy innych uzależnień. To, nikt was nie ocenia. Każdy jest traktowany równo i z szacunkiem. Takie miejsca mają na celu pomóc drugiej osobie wyjść z nałogów.

Re: Psycholog

: 01 wrz 2020, 8:03
autor: kozi44
Słuchajcie, a czy ktoś z was słyszał o czymś takim jak terapia online? Ja dowiedziałem się o niej z tej strony https://wetalk.pl/ i chciałem się was zapytać czy może korzystaliście z takiego rozwiązania? Jeśli tak to czy w waszym przypadku się sprawdziło i uważacie, że to dobry pomysł?

Re: Psycholog

: 02 wrz 2020, 14:02
autor: kazna
Pod tym linkiem znajdziesz informacje na ten temat https://psychologia-solutio.pl/

Re: Psycholog

: 14 lis 2020, 0:29
autor: łosek
Jeśli chodzi o psychologię- zdecydowanie bardziej wolę ezoteryką i stronę taką jak ta http://mysticum.pl/rytualy-milosne/

Re: Psycholog

: 22 lis 2020, 17:51
autor: lordis
Terapia jest bardzo ważna, mi bardzo dużo dała, dzięki niej wróciłam do świata i kontaktów towarzyskich. W Bytomiu chodziłam na terapię do psychoterapeutki Bożeny Studnik http://psychoterapeutabytom.pl/ i mam o niej jak najlepszą opinię, to wspaniała psycholog, człowiek z prawdziwym darem do pomagania innym.

Re: Psycholog

: 28 gru 2020, 15:37
autor: kryśka
Super witryna, polecam najmilej stronę http://www.energiaduchowa.pl/rytualy-finansowe/ gdzie znajdziecie świetną ofertę rytuałów itd.

Re: Psycholog

: 03 sty 2021, 22:34
autor: mikołaj00
Psychoterapia online jest równie skuteczna co tradycyjna. Polecam https://wetalk.pl/ gdzie świadczą takie usługi. Uzyskałem tam fachową pomoc.

Re: Psycholog

: 21 sty 2021, 16:55
autor: Ęlajla
Sporo na temat uczuć można poczytać na portalu ezowymiar. Osobiście lubię dział o związkach i seksie.

Re: Psycholog

: 22 kwie 2021, 17:50
autor: łosjddd
Polecam od siebie http://rytualmilosny.co.pl dlaczego uważam ze ta strona jest świetna? Otóż znajdziecie tam najlepszych polskich ezoteryków, opinie o wspaniałych ludziach zajmujących się ezoteryką, wróżbiarstwem itd. Myślę że będziecie zadowoleni z jakości, którą spotkacie na tej witrynie. Pozdrawiam serdecznie.

Re: Psycholog

: 24 maja 2021, 14:59
autor: Miłosz
Czy uczęszczał ktoś na terapię do Dom Psychoterapii w Gdańsku? Najlepiej ktoś po przejściu terapii DDA/DDD? Jak wrażenie w konkrecie podejścia terapeuty? Były to indywidualne zajęcia? Znam ten ośrodek terapeutyczny z polecenia, ale w zupełnie innej problematyce, wiec będę wdzięczny za prawdziwe doświadczenia.

Re: Psycholog

: 30 cze 2021, 12:11
autor: Halinka Ź.
Przykro mi, ja chodzę na terapię do doktora Dariusza Rudasia w Krakowie. Pana doktora na pewno mogę wam doradzić jeśli macie jakieś lęki czy nerwice. Ja sama przyszłam do niego z powodu mojego lęku przed zmianami. Wiem, wydaje się być to dość głupie, ale jednak przysparza mi ono sporo problemów w życiu codziennym.

Re: Psycholog

: 28 sie 2021, 16:57
autor: Grażyna11
To jednak dużo bardziej złożona kwestia. Przecież jeśli nie jesteście pewni, co konkretnie Wam dolega, to ciężko będzie obrać odpowiednie leczenie. Właśnie dlatego powinniście zastanowić się chociażby nad tym, jakie są objawy anoreksji, bo to bardzo istotna sprawa. Chodzi w końcu o Wasze zdrowie.

Re: Psycholog

: 02 wrz 2021, 7:34
autor: amiś23
freddy pisze: Jeżeli mieszkacie w okolicach Opola i rozglądacie się za sprawdzonym specjalistom, który zaoferuje wam pomoc psychologiczną to polecam wam skontaktować się z http://psycholog-opole-maslankowska.pl/ Sam otrzymałem tam specjalistyczną pomoc, której potrzebowałem.
Nie wiedziałam, dobrze, że zobaczyłam na forum
klinika aborcyjna Czechy