Smart kid belt

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Filusia
Posty: 20
Rejestracja: 11 cze 2019, 8:51

Smart kid belt

Post autor: Filusia »

Co myslicie o tym pasie Smart Kid Belt dla starszych dzieci zamiast fotelika czy podkładki? Moim zdaniem na pewno przydatne choćby w taryfie gdzie nie ma fotelika no i na pewno bezpieczniejsze niż podkładka w aucie... a jaka jest wasza opinia?
Awatar użytkownika
Kafejkowa
Posty: 126
Rejestracja: 29 lip 2019, 15:46

Re: Smart kid belt

Post autor: Kafejkowa »

Dla starszych dzieci pasy sa jak najbardziej okay także bardzo polecam. Ja mam taką sytuację. 8 latka wyrośnięta juz i w foteliku się nie mieści. Natomiast druga córka młodsza, jeszcze ma fotelik- ma 6 lat. Wszystkoz alezy od gabarytów dziecka na co tez zresztą zwraca uwagę producent.
Awatar użytkownika
Filusia
Posty: 20
Rejestracja: 11 cze 2019, 8:51

Re: Smart kid belt

Post autor: Filusia »

:)
Awatar użytkownika
nova00
Posty: 24
Rejestracja: 14 sty 2020, 10:46

Re: Smart kid belt

Post autor: nova00 »

Ja jak szukałam informacji o tym urządzeniu to wpadłam na stronę https://jestempotrzebny.pl/bezpiecznie-w-aucie/- wszystko dokładnie opisane, porównanie testów z innych urządzeń też. Smart Kid belt wypada lepiej niż nie jeden fotelik
Awatar użytkownika
mkosier64
Posty: 8
Rejestracja: 03 sie 2020, 11:24

Re: Smart kid belt

Post autor: mkosier64 »

nova00 pisze: Ja jak szukałam informacji o tym urządzeniu to wpadłam na stronę https://jestempotrzebny.pl/bezpiecznie-w-aucie/- wszystko dokładnie opisane, porównanie testów z innych urządzeń też. Smart Kid belt wypada lepiej niż nie jeden fotelik
Test ciekawy. Coś zupełnie innego na rynku. Zastanawiajace są te wyniki fotelików, które wypadły gorzej niż Smart Kid Belt.
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 45
Rejestracja: 23 cze 2019, 19:49

Re: Smart kid belt

Post autor: Hanka »

Smart Kid Belt e testach wypadł znakomicie, a jego wielkim dodatkowym atutem jest to, że jest lekki i mały więc zawsze można mieć go ze sobą.
Awatar użytkownika
kozicazgor
Posty: 17
Rejestracja: 31 paź 2019, 20:27

Re: Smart kid belt

Post autor: kozicazgor »

Ostatnio czytalam ze pasy zle wypadly w testach ADAC ale to pic na wodę fotomontaż. Tutaj https://smartkidbelt.com/pl/blog/news/k ... inie-ece44 czytalam ze testy przeprowadzono nieprawidlowo i wyniki są zmanipulowane
wułaszek

Re: Smart kid belt

Post autor: wułaszek »

ja to odnosze wrazenie ze jedyny hejt jaki pojawia sie tak naprawde odnosnie skb pochodzi od konkurencji. co rusz to wysuwaja jakis nowy atak z bezsensownymi argumentami ktore producent szybko dowodami niweluje..
babel

Re: Smart kid belt

Post autor: babel »

wułaszek pisze: ja to odnosze wrazenie ze jedyny hejt jaki pojawia sie tak naprawde odnosnie skb pochodzi od konkurencji. co rusz to wysuwaja jakis nowy atak z bezsensownymi argumentami ktore producent szybko dowodami niweluje..
Mozliwe, ze tak jest, w koncu jakby nie bylo, to spadła sprzedaz fotelików, dla nas te pasy to idealne rozwiazanie najstarszy syn w nich jezdzi
ODPOWIEDZ