Strona 1 z 1

Glukometr

: 20 lut 2020, 10:05
autor: malyswiat5
Cukrzyca to choroba z którą bez najmniejszych problemów można żyć i swobodnie funkcjonować. Nie należy strasznie negatywnie do tego podchodzić, a otwierać się na nowe możliwości. W kwestii odpowiedniego sprzętu, polecam https://diabetyk24.pl/nakluwacze-do-glukometru który pomoże uporać się z tym problemem i przeciwdziałać wszystkim skutkom ubocznym.

Re: Glukometr

: 21 lut 2020, 9:34
autor: sliwka
Przy tej chorobie bardzo ważna jest odpowiednia dieta. Bardzo ciężko jest znaleźć informacje o tym co tak naprawdę osoba chora na cukrzycę powinna jeść. Ja natrafiłam na bloga https://menudiabetyka.pl/ , który bardzo mi pomógł.

Re: Glukometr

: 24 lut 2020, 23:09
autor: Sarina
Zdecydowanie warto trzymać się odpowiedniej diety -organizm prędzej czy później za to nam podziekuje . Wiadomo ,ze czasem zdarzy nam się zjeść coś nieodpowiedniego, ale jesli właśnie doskwierają nam problemy zdrowotne związane z jelitami to warto stosować odpowiednie ziola,dzieki ktorym polepszymy trawienie i oczyscimy organizm. Myślę ,że tutaj https://www.zielnikjagi.pl/pl/new znajdziecie rozwiazanie na swoje problemy. W tym sklepie zakupimy nie tylko skuteczne zioła ale także można skontaktować się z obsługą jesli mielibysmy watpliwosci co byloby dla nas najlepsze. Warto stawiac na zdrowie.