Strona 1 z 1

Co na ślub?

: 21 mar 2022, 16:50
autor: Selma62
Wolelibyście dostać kwiaty na ślub czy na przykład alkohol? Mój brat jak się żenił, poprosił gości żeby zamiast kwiatów przynieśli wino. Ale i tak większość gości przyszła z kwiatami. Więc nie wiem czy warto w ogóle prosić o coś takiego, a bardzo mi żal tych kwiatów, bo przecież i tak nie zajmę się nimi odpowiednio w dniu swojego ślubu. Prawda? Jak Wy to rozwiązaliście?

Re: Co na ślub?

: 22 sty 2023, 12:03
autor: kilobajt
Co by nie mówić to jest całkiem sporo różnych kwestii które należy pogodzić. Moim zdaniem bardzo dobrą opcją również są specjalne skrzynki na wino https://zamowprezent.pl/prezenty-dla-ro ... ki-na-wino i myślę, że o takich rzeczach przede wszystkim dobrze jest wiedzieć.

Re: Co na ślub?

: 13 lis 2023, 13:49
autor: Tamara5
Jesteś w trakcie przygotowań ślubnych i chciałabyś mieć wesele w pięknym miejscu w okolicach? Sprawdź ślub w plenerze w Pszczynie na stronie https://bistro70.pl/slub-w-plenerze-pszczyna/ , gdzie znajdują się nowoczesne i ładne sale w spokojnym otoczeniu . Imprezy tam organizowane zawsze wyglądają stylowo i adekwatnie do okazji

Re: Co na ślub?

: 12 sty 2024, 10:29
autor: witeek
Przede wszystkim, istotnym aspektem jest dokładne wybieranie odpowiednich zaproszeń. Ostatnio odkryłem propozycję jak zaproszenia ślubne , która przykuła moją uwagę. Trzeba podkreślić, że podziwiam ich estetykę oraz niezwykle wysoką jakość wykonania. Wydaje się, że mogą one być doskonałym wyborem.