Strona 1 z 1

rozwód pomoc prawna Gdańsk

: 13 sie 2021, 10:55
autor: kiść
Hej. Zwracam się do was z prośbą, ponieważ mam nadzieje, że mi jakoś doradzicie. Mianowicie, potrzebuję pilnie namiarów na jakiegoś dobrego mecenasa z Gdańska. Niestety czeka mnie sprawa rozwodowa w najbliższym czasie i nie ukrywam, że bardzo dużo nerwów mnie to kosztuje. Jeżeli moglibyście mi kogoś polecić, kto zna się na tych sprawach, to byłabym bardzo wdzięczna.

Re: rozwód pomoc prawna Gdańsk

: 16 sie 2021, 14:20
autor: kiść
Myślę, że rozwód to dopiero początek Twojego nowego życia. Pomyśl o nowych możliwościach, które tylko na Ciebie czekają :) Głowa do góry, na pewno ktoś Ci poleci dobrego mecenasa, który z godnością przeprowadzi Cię przez cały proces rozwodowy. Pamiętaj tylko, żeby nie dać się ponieść emocją. Tylko spokój może Cię uratować.

czerpnie powietrza terenowe

Re: rozwód pomoc prawna Gdańsk

: 22 sie 2021, 16:34
autor: robuś
Zgadzam się, że rozwód to dopiero początek nowej, pięknej przygody. Pomyśl, świat stoi przed Tobą otworem, a Ty już nikogo nie musisz się pytać, czy możesz z tego skorzystać. Jeśli chodzi o pomoc prawną, to koniecznie skontaktuj się z tą kancelarią http://www.mindykowski.pl/ To specjaliści, którzy z pewnością Ci pomogą przejść przez to wszystko :)

Re: rozwód pomoc prawna Gdańsk

: 31 paź 2021, 20:27
autor: Dzony82
Prawo w firmie dla mnie jest trochę zbyt skomplikowane. Myślałam, że z wieloma rzeczami sama sobie poradzę, niestety przerosło mnie to. Jestem w trakcie poszukiwań odpowiedniego radcy prawnego. Znajoma powiedziała że tutaj https://lexsecure.pl/jak-dzialamy zajmują się wieloma rzeczami i działają na terenie całej Polski.