Strona 1 z 1

Tłumiki drgań

: 07 cze 2021, 8:04
autor: Bruno-82
Witam. Polecacie kupować takie części jak złącza elastyczne online? Na temat tego typu zakupów słyszałem podzielone opinie, więc sam nie jestem pewny, czy faktycznie warto. Myślicie, że wystarczy jedynie znaleźć sprawdzony sklep? Czy może na coś jeszcze zwrócić szczególną uwagę?

Re: Tłumiki drgań

: 05 paź 2021, 16:21
autor: jaśka
Jeżeli interesuje was firma, która w swojej ofercie posiada usługi takie jak pneumatyka to z czystym sumieniem mogę polecić wam firmę Martech. Tutaj jakość usług jest na najwyższym poziomie, więc jestem pewna, że będziecie zadowoleni ze współpracy z tą firmą

Re: Tłumiki drgań

: 02 lis 2021, 21:50
autor: kumpel
Bruno-82 pisze: Witam. Polecacie kupować takie części jak złącza elastyczne online? Na temat tego typu zakupów słyszałem podzielone opinie, więc sam nie jestem pewny, czy faktycznie warto. Myślicie, że wystarczy jedynie znaleźć sprawdzony sklep? Czy może na coś jeszcze zwrócić szczególną uwagę?
Nie miałem pojęcia, że taka część istnieje, ale dobrze wiedzieć. Mechanik Ferrari Warszawa, u którego naprawiam samochód od lat nie wiem czy o czymś takim słyszał, ale z chęcią zapytam. W sumie to gdyby nie wiedział, to pierwszy raz bym go w temacie zagiął, ha! Co jak co, ale facet ma ogromną wiedzę o motoryzacji.