Strona 1 z 1

wirtualne biuro

: 17 maja 2021, 13:21
autor: matylda20
Zastanawiam się czy dobrym pomysłem jest wirtualne biuro Warszawa. Widziałam fajną ofertę na stronie https://www.jerozolimskie89.eu/ i myślę, że warto skorzystać. Nie potrzebuję stacjonarnego biura bo z klientami mam kontakt u nich na miejscu, więc to jest dla mnie najlepsza opcja.

Re: wirtualne biuro

: 29 lip 2021, 19:08
autor: Fiśka
Jeśli szukacie ciekawych ofert wirtualnego biura to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam w Warszawie żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez biura coworkingowe TuLubie https://www.tulubie.pl/obalamy-mity-na- ... oworkingu/ w przypadku których będziecie mogli liczyć zarówno na fachowe podejście, duża przestrzeń do pracy, czy również sala konferencyjna do spotkań z klientami. Wszystko tak jak być powinno, można sobie zorganizować wygodnie pracę i też po prostu spotkać się z innymi osobami, które może podrzucają jakieś ciekawe pomysły ;)

Re: wirtualne biuro

: 30 lip 2021, 19:19
autor: Łukasz
Również w przypadku wirtualnego biura dość istotną kwestią jest to, aby przede wszystkim mieć zapewnione właściwe artykuły higieniczne i ja jestem zdania, że tym bardziej warto o nie zadbać w dzisiejszym czasie. Ogólnie zobacz, że w takich miejscach mamy często do czynienia z dotykaniem bardzo wielu przedmiotów to moim zdaniem higiena powinna być traktowana priorytetowo.