Strona 1 z 1

Smaczne sushi z dostawą do domu

: 13 lip 2020, 21:40
autor: Bogdan_89
Hej! Niedawno przeprowadziłem się do Wrocławia. Gdzie warto zamówić smaczne sushi z dostawą do domu?

Re: Smaczne sushi z dostawą do domu

: 27 lip 2020, 7:13
autor: Andżelika1965
Jak dla mnie tylko w Goma Sushi. Duży wybór, przystępne ceny i przede wszystkim wszystko jest smaczne i zawsze świeże.

Re: Smaczne sushi z dostawą do domu

: 08 lis 2020, 12:02
autor: piomer123
Często zamawiam sushi z dostawą do domu od firmy https://www.sushitoday.pl/. Uważam, że to najlepsze opcja dla osób, które lubią kuchnię japońską, ale nie mają czasu, albo umiejętności, aby samodzielnie przygotować sushi w domu.

Re: Smaczne sushi z dostawą do domu

: 29 kwie 2021, 8:22
autor: fęlcia
Uwielbiam sushi pod każdą postacią :) często zamawiamy je do domu czy jako przekąskę do firmy. Mieszkam we Wrocławiu, sprawdziłam już kilka miejsc ale najbardziej pasuje mi to z Sushi Corner https://sushicorner.pl/. Szybka i terminowa dostawa, fajne ceny za duże zestawy. Można tu naprawdę dobrze zjeść :)

Re: Smaczne sushi z dostawą do domu

: 15 maja 2021, 21:19
autor: Łucja
Jeśli jesteś Warszawy lub odwiedzasz naszą stolice, to koniecznie spróbuj sushi z tego miejsca - http://sushikoi.pl/. Pierwszy raz, jadałam tam dwa tygodnie temu i od tego czasu, już zamawiałam sushi w tym miejscu 4 razy :) Każdemu polecam to miejsce, ponieważ szef kuchni wie jak przyrządzić porządne sushi.

Re: Smaczne sushi z dostawą do domu

: 19 maja 2021, 20:32
autor: Końka
Macie ochotę na sushi? Zdecydowanie polecam wam zajrzeć w Otwocku do https://temakisushi.pl/menu/ . Pod tym adresem internetowym możecie zobaczyć ich menu. Jedzonko przepyszne i z pewnością jak raz tam zajrzycie, to będziecie wpadać regularnie. Ja tak mam. Gdy tylko mam chęć na sushi to jadę 15 km do nich. Warto naprawdę.

Re: Smaczne sushi z dostawą do domu

: 08 wrz 2021, 13:09
autor: Mikołaj
Nie wiem jak we Wrocławiu, ale mieszkańcy Pułtuska mogą zamówić pyszne sushi z dostawą do domu z restauracji https://sushipultusk.pl/. Prawdziwi fani kuchni japońskiej na pewno docenia umiejętności kulinarne kucharzy z tej restauracji.
___________________________________________________________