Gdzie wybrać się kamperem?

Dokąd wyjechać na wakacje, urlop czy ferie? Co warto zobaczyć? Gdzie nocować, a gdzie zjeść?
Awatar użytkownika
hadriana-99
Posty: 1
Rejestracja: 15 lis 2021, 10:09

Gdzie wybrać się kamperem?

Post autor: hadriana-99 »

Hejka! Jeśli mielibyście możliwość wynajęcia kampera, to gdzie byście się nim wybrali? Jestem ciekawa czy jest jakiś kraj, który chcielibyście zwiedzić w taki właśnie sposób. Ja chyba postawiłabym na wyjazd kamperami do Chorwacji, bo zawsze chciałam się tam znaleźć i zobaczyć ten kraj. Jakie miejsca docelowe wy macie na swojej liście do zwierdzenia? :)
ewa1982

Re: Gdzie wybrać się kamperem?

Post autor: ewa1982 »

Mam możliwość wypożyczenia kampera i zamierzam wkrótce pojazd właśnie wynająć. Jako, że zależy mi i na swobodzie i na komforcie jazdy oraz noclegów, planuję pozyskać na 2 tygodnie taki: https://kampery-wynajem.pl/nasze-kampery/ , przestronny, ogrzewany również podczas postoju, bardzo wygodnie wyposażony. Chciałabym wraz z przyjaciółmi zwiedzić w tym roku Karpaty, Małopolskę i jeśli wystarczy nam czasu jeszcze Góry Świętokrzyskie.
Awatar użytkownika
dylewska
Posty: 170
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:16

Re: Gdzie wybrać się kamperem?

Post autor: dylewska »

Bardzo fajny plan ale ja nie czuję się jeszcze na siłach żeby podróżować kamperem. Chciałam za to wynająć samochód. Sprawdzam teraz jakie samochody najczęściej wynajmują Polacy bo nie mam w tym zakresie doświadczenia więc zarezerwuję najbardziej popularną opcję :D
pinezka

Re: Gdzie wybrać się kamperem?

Post autor: pinezka »

Zapisz sobie namiar na firmę Wypożyczalnia boxów i sprawdź ich ofertę! Poza bagażnikami dachowymi, znajdziesz rownież uchwyty na rowery i inne. Myślę, że one idealnie sprawdzą się podczas podróży kamperem.
ODPOWIEDZ