Paznokcie

Ubrania, sklepy odzieżowe, makeup, kosmetyki. Wszystko o modzie i urodzie.
Awatar użytkownika
teodozja85
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2022, 17:10

Paznokcie

Post autor: teodozja85 »

Kobietki - lubicie mieć pomalowane paznokcie u nóg? Ja tak naprawdę w tym momencie używam tylko serum do zniszczonych paznokci, bo trochę je zaniedbałam, zarówno jeśli chodzi o pielęgnację, jak i sportowo "męczę" je regularnie biegając. Ale zazwyczaj i tak miałam zrobiony delikatny pedicure, jakoś jeśli chodzi o stopy, to nie lubię szaleć z kolorami :)
annabiala

Re: Paznokcie

Post autor: annabiala »

Ja prawie przez cały rok mam pomalowane paznokcie u stóp i nie są one zniszczone. Zależy też jakich lakierów używasz na paznokcie. Bydgoszcz to miasto, w którym regularnie chodzę do podologa, aby sprawdził stan moich paznokci. Polecam takie rozwiązanie.
amandawilk

Re: Paznokcie

Post autor: amandawilk »

Postanowiłam zadbać o moje paznokcie. Słubice to miasto, w którym mieszkam, dlatego to tutaj szukam sprawdzonych specjalistów od paznokci. Może polecicie kogoś? Jakie odżywki stosujecie do paznokci?
korneliawiku

Re: Paznokcie

Post autor: korneliawiku »

Moim wielkim kompleksem są paznokcie. Wrocław to miasto, w którym chodziłam już do wielu podologów i specjalistów, ale moje paznokcie dalej krzywo rosną i są bardzo słabe.
patikolas

Re: Paznokcie

Post autor: patikolas »

Czy ktoś z Was wie, gdzie stacjonarnie kupię autoklawy medyczne? Wiem, że mogę kupić je przez internet, ale chciałabym najpierw zobaczyć je na żywo. Będę wdzięczna za odpowiedź :)
iwonamroz

Re: Paznokcie

Post autor: iwonamroz »

Poleca Wam zabieg w gabinecie podologicznym La -Perle - paznokcie Konin. Warto zadbać o swoje paznokcie u stóp, aby nie mieć z nimi nieprzyjemnych problemów.
ODPOWIEDZ