Strona 1 z 1

Przychodnia.

: 23 gru 2019, 0:51
autor: Milena
Hej znacie jakąś godną do polecenia przychodnie ? Najlepiej taką, która jest jak najdłużej czynna.

Re: Przychodnia.

: 23 gru 2019, 0:56
autor: Konstancja
A słyszałaś o tej przychodni https://cmp.med.pl/cmp-bialoleka/ ? Godziny przyjęć są do 20-tej, więc wydaje mi się, że długo jak na przychodnie, można się również zarejestrować online. Ich placówka, jet na prawdę bardzo przyjazna, więc polecam ci z całego serca.

Re: Przychodnia.

: 16 maja 2020, 16:24
autor: DeSanta
Osobiście wraz z całą rodziną uczęszczamy do przychodni prywatnej LAR-MED http://www.larmed.pl/ . W ofercie mają całą gamę usług świadczonych przez lekarzy specjalistów z zakresu laryngologii, audiologii, pediatrii, alergologii, pulmonologii czy neurologii. Lekarze są bardzo kompetentni i podchodzą do swoich pacjentów bardzo rzetelnie.

Re: Przychodnia.

: 16 lip 2020, 19:27
autor: Karolina84
Jeżeli ktoś z was szuka dobrej przychodni w, której będziemy mogli skorzystać z usług z zakresu neurologii, laryngologii i okulistyki to polecam Niepubliczny zakład podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej MEDAN https://przychodniajarocin.pl/. Przychodnia znajduję się w Jarocinie na Wrocławskiej 38.

Re: Przychodnia.

: 20 lis 2020, 14:12
autor: hiczungł
Zespół opieki https://www.zozsk.pl/ udzielił mi wsparcia na najwyższym poziomie. Potrzebowalem pomocy odnośnie podstawowej opieki zdrowotnej. Tamtejszy lekarz rodzinny potrafi udzielić konkretnego wsparcia.

Re: Przychodnia.

: 24 lis 2020, 14:32
autor: Dzony82
Witam,co sądzicie o tym,aby zainwestowac w pakiety medyczne? Chętnie poznam wasze opinie, poniewaz zalezy mi,aby w tak niepewnych czasach ja i moja rodzina mieli łatwy i szybki dostęp do lekarzy specjalistów. https://hms-assistance24.com/ Co o tym sądzicie ? Pozdrawiam.

Re: Przychodnia.

: 05 mar 2021, 7:03
autor: Śnieżka
Uważam, że to doskonały pomysł. Ostatnie miesiące aż nazbyt wyraźnie pokazały, że leczenie na kasę chorych może być bardzo trudne. Sama korzystam od ponad roku z pakietu w https://mediccentre.pl/specjalisci/urolog i dzięki temu nie mam żadnych problemów z kontaktem i wizytami u lekarza rodzinnego czy jakichkolwiek specjalistów.

Re: Przychodnia.

: 26 maja 2021, 10:01
autor: Gabryśśka
Śnieżka, a mogłabyś polecić konkretnego urologa z tego centrum? Chcę męża zapisać prywatnie i to jak najszybciej się da. Ostatnio mi się przyznał, że ma problemy z nietrzymaniem moczu. Strasznie go to złości i czuje taką bezsilność. To się da w ogóle wyleczyć? Kupiłam mu majtki chłonne dla mężczyzn w sklepie https://inkontynencja.eu/15-majtki-chlonne-dla-mezczyzn. Na szczęście nie są to jakieś grube pampersy, tylko dyskretna bielizna.

Re: Przychodnia.

: 30 wrz 2021, 23:44
autor: Dzony82
W MedicaPark zdajemy sobie sprawę z tego jak uciążliwe i niepokojące mogą być dolegliwości neurologiczne, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa ofertę obejmującą diagnostykę i leczenie chorób ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego.
Warto zajrzeć https://medicapark.pl
Pozdrawiam.

kabel łączący laptop z telewizorem