Strona 1 z 1

Meble Kuchenne

: 09 kwie 2021, 23:50
autor: Zapiór Jarosław
Witam wszystkich na forum , Firma Stolarnia Meble I Wnętrza zajmuję się kompleksową aranżacją wnętrz począwszy od projektu przez remont , aż po umeblowanie. Zlecając nam projekt mieszkania jesteś pewien że wszystko zostanie dopracowane do ostatniego szczegółu , a twoim zadaniem będzie tylko się wprowadzić do gotowego mieszkanka i przyrządzać wyśmienite posiłki w swojej wymarzonej kuchni na wymiar , która będzie dopracowana w każdym szczególe z uwzględnieniem ergonomii i nowoczesnego designu. www.stolarnia-pl.com :D :D :D

Re: Meble Kuchenne

: 19 kwie 2021, 11:24
autor: Tośśka
Witaj. Sama już nie wiem jakie meble kuchenne wybrać. Część znajomych zachwala sobie kuchnie na wymiar, jednak dużym minusem jest tutaj wygórowana, moim zdaniem, cena. Duży wybór jest także wśród gotowych zestawów, które również można dobrze dopasować do swojej kuchni.

Re: Meble Kuchenne

: 18 maja 2021, 10:33
autor: Tyśka
Kuchnie na wymiar najlepiej jest zrobić, bo raczej mało kto ma tak duże pomieszczenie żeby sobie pozwolić na gotowe zestawy i je dopasować. Najczęściej trzeba się mocno nakombinować żeby coś z tego wyszło. Ja mam z http://www.pj-meble.pl/107-zestawy-na-zamowienie i moja kuchnia, całe 2,5m kwadratowego jest wykorzystana w 100 %.

Re: Meble Kuchenne

: 21 maja 2021, 8:57
autor: Aśka
Oprócz mebli warto zainwestować w dekoracje i przydatne dodatki. U mnie był to panel szklany do kuchni, który został przymocowany nad blatem. Pełni funkcję nie tylko dekoracyjną, ale przede wszystkich chroni ścianę przed zachlapaniem, co wcześniej dość często się zdarzało.

Re: Meble Kuchenne

: 09 cze 2021, 10:00
autor: King
Swoje meble w kuchni zamówiłem od firmy http://em-meblekuchenne.pl/. Są to meble robione na wymiar i decyzja o ich wyborze okazała się strzałem w dziesiątkę. Mam małą kuchnię, więc takie meble znacząco poprawiły wygodę i komfort przebywania w tym pomieszczeniu.