Strona 1 z 1

dentysta

: 09 lut 2021, 10:04
autor: paulinabb
dentysta Kraków - polećcie jakąś specjalistyczną przychodnię czy gabinet? Szukam czegoś sprawdzonego w Krakowie lub niedalekich okolicach maksymalnie do 30-40 kilomentów. Ktoś coś ma godnego do polecenia? Z góry dzięki za odpowiedź :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Re: dentysta

: 22 lut 2021, 11:11
autor: ikśśś
Ja mam swojego sprawdzonego dentystę, który ma swój gabinet w Gdańsku, jest to Izadent https://izadent.pl/#oferta. Ich oferta jest szeroka, mają korzystne ceny, są rzetelni. Ja chodzę tam kontrolnie, ale też na zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, czyli wybielanie :). Posiadają nowoczesne technologie, mają lampą Beyond, która działa świetnie, jest całkowicie bezpieczna. Efekt jest świetny, cenowo wychodzi korzystnie, nie mam później żadnej nadwrażliwości, ani niczego takiego, polecam.

Re: dentysta

: 23 lut 2021, 12:37
autor: dzień
A mieliście robione implanty? Ja zdecydowałam się na ten krok w zeszłym roku, po usunięcia zęba pozostałe zaczęły mi się schodzić, więc to był najwyższy czas a na zrobieniu implantu. Zabieg wykonałam w mojej sprawdzonej klinice stomatologicznej Bonelli Dental w Warszawie http://www.bonelli-dental.pl/?cennik,4 i wyszło świetnie. Ich specjaliści są rzetelni i kompetentni, ceny mają atrakcyjne, jestem w pełni zadowolona z jakości ich usług, polecam serdecznie.

Re: dentysta

: 08 mar 2021, 15:32
autor: hacker88
Profesjonalną pomoc, wielu lekarzy otrzymamy też w tej klinice w Krakowie https://stomatologiacichon.pl/ , protetyk, ortodonta, stomatolog. Wszyscy członkowie zespołu w tym personel, zadbają żeby leczenie było jak najbardziej komfortowe dla pacjenta i trwało możliwie krótko. Klinika oprócz dużego doświadczenia zespołu, dysponuje również nowoczesnym sprzętem i technologiami, leczenie jest dzięki temu bardzo efektowne.

Re: dentysta

: 27 mar 2021, 19:17
autor: AnielskaJłanna
Jak szukacie właśnie doświadczonego stomatologa, który leczy od A do Z, z wykorzystaniem odpowiednich kompetnetów oraz sprzętu to polecam jak najbardziej współpracę z https://mcs-przychodnia.pl/. Przychodnia w sam raz. Bardzo miła obsługa, pełna oferta, dobre ceny i dobre terminy wizyt

Re: dentysta

: 14 kwie 2021, 12:52
autor: KajetanĆ
Ja ostatnio miałem mały problem z zębem bo przygryzłem coś i ząb mi się po prostu ukruszył. Zapisałem się najszybciej do tego gabinetu stomatologicznego https://przychodniadental.pl/kontakt/. Pieknie nadbudowali mi zęba i teraz mam nauczkę, żeby oszczędzać swoje zęby.

Re: dentysta

: 20 kwie 2021, 12:34
autor: mamć
No to nie pomogę, za to mogę polecić wam dentystę w Koszalinie, chodzę tam do gabinetu Vadamk i ręczę za to, że są tam dobrzy specjaliści. Zapisałam tam całą rodzinę, w tym także mojego synka https://vadamko.pl/stomatologia-dziecieca-2/ . Był tam niedawno na kilku pierwszych wizytach i bardzo dobrze się zachowywał. Dentysta też ma podejście do dzieci, nie wystraszył mi dziecka, nawet udało mu się bez płaczu wyleczyć mu ząbek, naprawdę warto skorzystać z ich usług.

Re: dentysta

: 08 wrz 2021, 22:48
autor: Dzony82
Witam.
Wyrwanie zęba to zabieg, który wielu osobom kojarzy się z dyskomfortem fizycznym i psychicznym. Czasem to jedyny sposób na pozbycie się bólu i uratowanie pozostałych zębów. Ekstrakcja zdrowych zębów jest także jednym z elementów leczenia ortodontycznego. Choć sam zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, to pacjent po wyrwaniu może odczuwać dyskomfort. Jak długo boli po wyrwaniu zęba? Czym płukać dziąsła i co robić, a czego unikać bezpośrednio po ekstrakcji?
Więcej znajdziecie tutaj https://frankowski.pl/aktualnosci/bol-po-wyrwaniu-zeba/.
Pozdrawiam.

Re: dentysta

: 22 wrz 2021, 7:16
autor: Plandobrymam
Dentysta dentystą, no ale jeżeli chodzi o zdrowie zębów to koniecznie trzeba zainteresować się profilaktyką. Mycie zębów codzienne i takie, o którego się przyłożycie jest bardzo ważne. Stosujcie też i odpowiednie produkty do takich zadań. Zobaczcie sobie firmę https://www.sunstargum.com/pl/produkty/ ... zebow.html i ich pasty, nici dentystyczne, szczoteczki itp. Nawet mają tu specjalne produkty ortodontyczne, które teraz są mi potrzebne.

automatyka do bram elbląg