Zaburzenia schizofreniczne u nastolatka

Leki, rehabilitacje, medycyna, zdrowe odżywianie, badania. Wszystko o zdrowiu.
Awatar użytkownika
Marchewka77
Posty: 6
Rejestracja: 15 kwie 2019, 18:46

Zaburzenia schizofreniczne u nastolatka

Post autor: Marchewka77 »

U mojego nastoletniego siostrzeńca zdiagnozowano zaburzenia o podłożu schizofrenicznym, psychiatra przepisał lek rispolept, dostępny wyłącznie na receptę.
Czy stosując ten lek mój siostrzeniec będzie mógł normalnie funkcjonować w społeczeństwie?
Awatar użytkownika
ladnapogoda
Posty: 86
Rejestracja: 18 maja 2019, 12:37

Re: Zaburzenia schizofreniczne u nastolatka

Post autor: ladnapogoda »

Zdecydowanie lepiej zasięgnąć jeszcze opinii innych specjalistów. Polecam PsychoMedic w Łodzi, bardzo krótkie terminy oczekiwania na wizytę. Ta klinika miała kilka ciekawych osiągnięć jeśli chodzi o leczenie i diagnostykę pacjentów, warto spróbować. Opinia w tak ważnej sprawie kilku specjalistów jest wręcz nieoceniona.
Awatar użytkownika
nikelodon18
Posty: 354
Rejestracja: 26 sie 2019, 15:17

Re: Zaburzenia schizofreniczne u nastolatka

Post autor: nikelodon18 »

Nastolatka należy natychmiast oddać pod opiekę psychiatry. Nie można pozwolić na sytuację, w której ulegnie on pogorszeniu swojej sytuacji a jest to bardzo prawdopodobne. Myślę, że rozsądne byłoby udanie się do www.filipowskipsychiatra.pl . Syn znajomej wyszedł na prostą po wizytach.
Awatar użytkownika
włóczykij13
Posty: 172
Rejestracja: 31 mar 2020, 11:36

Re: Zaburzenia schizofreniczne u nastolatka

Post autor: włóczykij13 »

Osobiście uważam, że w takim przypadku powinien wkroczyć psychiatra dziecięcy. Mój syn miał przeróżne kłopoty psychiczne i zaczęliśmy od https://poradnia-rodzinna.pl/ . Tamtejsze porady i wsparcie okazały się niezmiernie pomocne.
Grażyna11

Re: Zaburzenia schizofreniczne u nastolatka

Post autor: Grażyna11 »

Pamiętajcie, że są różne zaburzenia u nastolatków. Możecie nawet nie być świadomi, że Wasze dzieci zmagają się z takimi problemami. Warto zawsze wiedzieć, że skuteczną pomoc możecie uzyskać w https://internetnews.net.pl/forum/ Weźcie to pod uwagę, bo to bardzo ważne tematy, które mogą się skończyć bardzo źle, jeśli będą zlekceważone.
ODPOWIEDZ