Strona 1 z 1

Zaburzenia schizofreniczne u nastolatka

: 30 kwie 2019, 23:13
autor: Marchewka77
U mojego nastoletniego siostrzeńca zdiagnozowano zaburzenia o podłożu schizofrenicznym, psychiatra przepisał lek rispolept, dostępny wyłącznie na receptę.
Czy stosując ten lek mój siostrzeniec będzie mógł normalnie funkcjonować w społeczeństwie?

Re: Zaburzenia schizofreniczne u nastolatka

: 07 paź 2019, 23:22
autor: ladnapogoda
Zdecydowanie lepiej zasięgnąć jeszcze opinii innych specjalistów. Polecam PsychoMedic w Łodzi, bardzo krótkie terminy oczekiwania na wizytę. Ta klinika miała kilka ciekawych osiągnięć jeśli chodzi o leczenie i diagnostykę pacjentów, warto spróbować. Opinia w tak ważnej sprawie kilku specjalistów jest wręcz nieoceniona.

Re: Zaburzenia schizofreniczne u nastolatka

: 19 lut 2020, 19:20
autor: nikelodon18
Nastolatka należy natychmiast oddać pod opiekę psychiatry. Nie można pozwolić na sytuację, w której ulegnie on pogorszeniu swojej sytuacji a jest to bardzo prawdopodobne. Myślę, że rozsądne byłoby udanie się do www.filipowskipsychiatra.pl . Syn znajomej wyszedł na prostą po wizytach.

Re: Zaburzenia schizofreniczne u nastolatka

: 22 sie 2020, 20:24
autor: włóczykij13
Osobiście uważam, że w takim przypadku powinien wkroczyć psychiatra dziecięcy. Mój syn miał przeróżne kłopoty psychiczne i zaczęliśmy od https://poradnia-rodzinna.pl/ . Tamtejsze porady i wsparcie okazały się niezmiernie pomocne.

Re: Zaburzenia schizofreniczne u nastolatka

: 27 wrz 2021, 11:06
autor: Grażyna11
Pamiętajcie, że są różne zaburzenia u nastolatków. Możecie nawet nie być świadomi, że Wasze dzieci zmagają się z takimi problemami. Warto zawsze wiedzieć, że skuteczną pomoc możecie uzyskać w https://internetnews.net.pl/forum/ Weźcie to pod uwagę, bo to bardzo ważne tematy, które mogą się skończyć bardzo źle, jeśli będą zlekceważone.