Rzetelna firma kurierska

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Dorcia
Posty: 194
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:43

Rzetelna firma kurierska

Post autor: Dorcia »

Zaczęłam wysyłać sporo paczek za granicę i stwierdziłam, że jednak przez tradycyjną pocztę to mi się nie kalkuluje. To znaczy, ceny mogą być, ale jakość usług zupełnie mi nie odpowiada. Zależy mi na podpisaniu umowy z firmą kurierską, u której wszystko będzie, jak należy i dopięte na ostatni guzik. Mam zbyt poważnych klientów, aby dostawali przesyłki z opóźnieniem lub w złym stanie. Może znacie jakiegoś rzetelnego spedytora?
Awatar użytkownika
rysia
Posty: 139
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:05

Re: Rzetelna firma kurierska

Post autor: rysia »

Ostatnio musiałam wysłać paczkę pocztą i o mało nie dostałam zawału jak usłyszałam ile mam za nią zapłacić. No cóż pomyślałam,że za taką cenę paczka pewnie będzie na drugi dzień. Niestety mija tydzień i nikt nie wiem gdzie ona jest. Dlatego też kolejne paczki wysyłam za pośrednictwem firmy Speedpack https://www.speedpack.com.pl/. A fajne jest to że nie muszę nigdzie latać z tą paczką, gdyż mogę zamówić kuriera do domu. Nadanie paczki tą firmą trwa na prawdę krótko i są bardzo solidni
Awatar użytkownika
Rzepka
Posty: 17
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:14

Re: Rzetelna firma kurierska

Post autor: Rzepka »

ja tam nawet nie wiem jacy kurierzy mi paczki przywożą:)
Awatar użytkownika
poshava
Posty: 7
Rejestracja: 11 paź 2019, 17:41

Re: Rzetelna firma kurierska

Post autor: poshava »

siemka :) witam serdecznie :)
Awatar użytkownika
Budex
Posty: 58
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:45

Re: Rzetelna firma kurierska

Post autor: Budex »

Wydawało mi się, że wszystkie firmy kurierskie mają podobny cennik. Jednak się bardzo myliłam. Skontaktowałam się ze Seedpack, bo kilku znajomych już korzystało z ich usług. Okazało się, że faktycznie jest u nich tanio. Nawet przesyłki międzynarodowe są na każdą kieszeń. Pozostało mi skorzystać z ich oferty i myślę, że już przy nich pozostanę. Mają bardzo miłą obsługę pracowniczą.
Awatar użytkownika
bambi
Posty: 121
Rejestracja: 17 maja 2019, 20:36

Re: Rzetelna firma kurierska

Post autor: bambi »

To nic dziwnego,że każda firma kurierska ma inny cennik. Bo jakby mieli mieć takie same to po co tyle tych firm. Dobrze jest znaleźć taką firmę która ma dość rozsądne ceny i wysoki poziom wykonalności. Ale z tym nie powinno być większego problemu gdyż w internecie możesz znaleźć praktycznie każdą informację. Więc na pewno znajdziesz dla siebie najlepszą opcję
Awatar użytkownika
makshen
Posty: 9
Rejestracja: 09 lis 2019, 12:24

Re: Rzetelna firma kurierska

Post autor: makshen »

hjeka
ODPOWIEDZ