Strona 1 z 1

wirtualne biuro

: 31 gru 2019, 11:15
autor: paulinabb
Cześć, zakładam firmę i zastanawiam się nad wirtualne biuro do wynajęcia Kraków. Korzysta ktoś z Was? Obsługują pocztę nawet!

Re: wirtualne biuro

: 11 mar 2020, 10:46
autor: ilonarem
czesc

Re: wirtualne biuro

: 11 mar 2020, 15:00
autor: Mariusz80
Ciekawy patent.

Re: wirtualne biuro

: 17 kwie 2020, 17:58
autor: Sylwianaa
Nie każda firma potrzebuje fizycznie biura dlatego opcja z adresem wirtualnym jest najlepsza. Myślę, że dla podniesienia prestiżu firmy dobrze jest posiadać jakiś chwytliwy adres warszawski. Firma http://www.tulubie.pl/ oferuje wynajem biur wirtualnych. Dodatkowo można u nich skorzystać z innych usług jak np coworking.

Re: wirtualne biuro

: 20 cze 2020, 20:31
autor: torar_B
Wszystko zależy od typu działalności jaką się prowadzi, ale jeżeli nie potrzeba specjalnych pomieszczeń, to wirtualne biuro sprawdza się idealnie - sama korzystam już od 4 lat. W razie potrzeby zawsze można wynająć salę konferencyjną.

Re: wirtualne biuro

: 09 sie 2020, 17:29
autor: ksenia922
Jeśli o mnie chodzi to biuro wirtualne było zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem. Na stronie https://biurohello.pl/wirtualne-biuro-wroclaw.html znalazłam ciekawą ofertę, jeśli chodzi o Wirtualne biuro Wrocław, z której zdecydowałam się skorzystać. Warto o tym pomyśleć, bo tego typu biuro wpływa pozytywnie na nasz wizerunek.

Re: wirtualne biuro

: 16 sie 2020, 17:27
autor: Soffi
Wyobraź sobie, że tanie wirtualne biuro Warszawa posiada również usługę skanowanie poczty https://www.biurowirtualnewarszawa.pl/ za jedynie 69 złotych, a najtańszy pakiet to 45 złotych + VAT. Naprawdę warto skorzystać, o ileż mniej ma się w firmie kosztów. Tym bardziej, że posiadają tu również usługi prawne. Jest się na bieżąco z wszystkimi zmianami.

Re: wirtualne biuro

: 25 lis 2020, 13:59
autor: koteł
Wirtualne biuro do świetne rozwiązanie dla osób, które mogą pracować z domu i spotykać sie z klientami na mieście lub sporadycznie w jakieś wynajętej salce konferencyjnej. Polecam! Małe koszty:)

okap podszafkowy forum

Re: wirtualne biuro

: 21 gru 2020, 19:22
autor: ksenia922
Hej! Natknąłem się na bardzo ciekawą ofertę biur wirtualnych. Dokładniej mówiąc rodzaj biura jaki opisany jest na stronie http://www.lothus.pl/siedziba-firmy-w-w ... lne-biuro/ Co sądzicie o takiego rodzaju prowadzenia firmy?

Re: wirtualne biuro

: 20 wrz 2021, 21:03
autor: koteł
koteł pisze:
> Wirtualne biuro do świetne rozwiązanie dla osób, które mogą pracować z domu
> i spotykać sie z klientami na mieście lub sporadycznie w jakieś wynajętej
> salce konferencyjnej. Polecam! Małe koszty:)

Tak, tak, to jest super rozwiązanie i płacisz tylko za konkretna pracę - ja rozliczam się z moja asystentka prze system, który liczy czas pracy.

Re: wirtualne biuro

: 01 paź 2021, 12:01
autor: soniś9121
Sylwianaa pisze:
> Nie każda firma potrzebuje fizycznie biura dlatego opcja z adresem
> wirtualnym jest najlepsza. Myślę, że dla podniesienia prestiżu firmy dobrze
> jest posiadać jakiś chwytliwy adres warszawski. Firma
> ... oferuje wynajem biur wirtualnych. Dodatkowo można u
> nich skorzystać z innych usług jak np coworking.

Moim zdaniem wirtualnie biuro to idealna opcja do prowadzenia własnej działalności! Sprawdźcie ofertę tutaj http://biuro-wirtualne.waw.pl/uslugi