Strona 1 z 1

dentysta

: 19 mar 2020, 10:58
autor: paulinabb
Hej, polecacie usługę dentysta dziecięcy Kraków w CMP Kraków?

Re: dentysta

: 22 mar 2020, 19:43
autor: BogdanB
Tak.

Re: dentysta

: 03 cze 2020, 11:58
autor: barbara34
Ja polecam bardzo profesjonalne usługi w przychodni stomatologicznej Bodent. Wyleczyli mi zęba, którego inni dentyści spisali już na straty. Chodzimy tam całą rodziną, boleczenie zębów u dzieci Warszawa przebiega w miłej atmosferze, dzieci wychodzą zawsze uśmiechnięte. :)

Re: dentysta

: 06 cze 2020, 19:18
autor: malaaa9899
Nie mam pojęcia, kogo Ci polecić.

Re: dentysta

: 18 cze 2020, 17:24
autor: Oleandro
Ja mogę polecić kogoś z Warszawy, tu właśnie się przeprowadziłam. Po roku znalazłam już ten najlepszy gabinet;) Sprawdźcie sobie tu może propozycje od https://dentistica.pl W tym miejscu znajdziecie kompleksową pomoc dentystyczną

Re: dentysta

: 01 sie 2020, 20:02
autor: majka84
Zobacz na stronę znanylekarz.pl tam jest mnóstwo lekarzy z każdej dziedziny

Re: dentysta

: 10 maja 2021, 9:46
autor: Raimundaą
aria pisze: Ja polecam bardzo profesjonalne usługi w przychodni stomatologicznej Bodent. Wyleczyli mi zęba, którego inni dentyści spisali już na straty. Chodzimy tam całą rodziną, boleczenie zębów u dzieci Warszawa przebiega w miłej atmosferze, dzieci wychodzą zawsze uśmiechnięte. :)
Również polecam! :D

Re: dentysta

: 20 maja 2021, 20:57
autor: Johaś
Leczenie kanałowe to nie przelewki, sam miałem taką sytuację ze pękło wiertło i ten gabinet w którym się leczyłem nie wyjmował wierteł. Z bólem dodzwoniłem się do https://ladentista.pl/ i na szczęście nie dość ze wyjeli pęknięte wiertło to jeszcze się okazało ze drugi kanał też był zainfekowny i go wyleczyli. Szacunek za dokładnosć

Re: dentysta

: 27 maja 2021, 18:21
autor: Środowa
Jeśli chodzi o dobrego stomatologa, to myślę, że jest ich naprawdę sporo. Jednakże, jeśli chodzi o licówki, to już nie jest tak kolorowo, bo wszyscy mają różne ceny i ciężko wybrać odpowiedniego i profesjonalnego dentystę. Co uważacie o https://prosmile.warszawa.pl/a? Był ktoś i ma opinię?

Re: dentysta

: 12 lip 2021, 18:35
autor: Berta
Czytałam, że licówki to dobry sposób na białe i proste zęby. Takie zabiegi wykonuje dr Michał Rotsztejn z kliniki https://licowki-porcelanowe.pl/ . Oni sami wykonują licówki, bo mają własną pracownię techniki dentystycznej, dlatego zabieg jest tańszy. Dodatkowo pacjenci mają gwarancje przez 12 miesięcy, a pierwsza konsultacja jest za darmo.

Re: dentysta

: 15 paź 2021, 0:24
autor: żuczek
A macie jakies rady po wyrwaniu zęba? Jak dbać, żeby nie zrobił się suchy zębodół? Jutro usunięcie ósemki, a bardzo się boję, bo to podobno strasznie boli i kiepsko się goi.
__________________________________________________________________________________

Re: dentysta

: 25 paź 2021, 10:42
autor: różyczka
Jak już mowa o stomatologu, to powiem wam, że ja bardzo polecam to miejsce https://focuspromedi.pl/. Moim zdaniem pracują tam naprawdę wykwalifikowani pracownicy, którzy doskonale znają się na swoim fachu, więc będą w stanie zaproponować wam najlepsze rozwiązania. Pamiętajcie, że warto czasami jakąś decyzję skonsultować kilkoma lekarzami

Re: dentysta

: 30 paź 2021, 23:25
autor: Mańka
żuczek pisze: A macie jakies rady po wyrwaniu zęba? Jak dbać, żeby nie zrobił się suchy zębodół? Jutro usunięcie ósemki, a bardzo się boję, bo to podobno strasznie boli i kiepsko się goi.
Nie będzie tak źle, mam dwie usunięte ósemki i wcale nie bolało jakoś strasznie. Płukałam septoralem 2 razy dziennie i wszystko się ładnie zagoiło.