Strona 1 z 1

Nowoczesne technologie

: 27 lis 2019, 16:13
autor: roletka
Witajcie!

Czy zgodzicie się ze mną, że wprowadzanie nowych technologi, może spowodować, iż dzieci przestaną wychodzić z domu? Bo po co mają to robić, skoro przez telefon można zrobić dosłownie wszystko. Nie mówię, że internet to zło, jednakże trzeba znaleźć w tym wszystkim złoty środek.

Re: Nowoczesne technologie

: 15 sty 2020, 8:07
autor: bambi
Być może takie coś może zaistnieć, ale jeśli rodzice podejdą do tego dość na poważnie to nie sądzę, by były z tym problemy. Sama zastanawiam się nad kupnem czegoś z pojazdów elektrycznych dla syna, tylko jakoś nie mogę się zdecydować co będzie lepsze. Wtedy trafiłam na ten artykuł https://twoja-elektronika.pl/blog/pojaz ... jszybszym/ z którego możemy dowiedzieć się co z danych pojazdów jest bardziej opłacalne i co sprawi że będziemy szybciej się poruszać

Re: Nowoczesne technologie

: 16 mar 2020, 11:54
autor: ladyinmask
Niestety technologia też może zawodzić. Dlatego warto znać takie firmy jak przykładowo serwis iphone poznań http://www.ento.com.pl/serwis/iphone/ . Wtedy jak mamy problemy z naszym telefonem możemy się do nich zgłosić i naprawić usterkę. Niezależnie czy jest to zbita szybka, czy problem związany z systemem.

Re: Nowoczesne technologie

: 07 wrz 2020, 14:15
autor: kiera71
Czy słyszeliście o raspberry pi 4b https://worldofraspberry.com/produkty/raspberry-pi-4b/? owa wersja Raspberry Pi otrzymała czterordzeniowy procesor Broadcom BCM2711, operujący na 64-bitowych rdzeniach ARM-8 Cortex-A72. CPU pracuje z prędkością 1,5 GHz, a odprowadzanie ciepła z tego wydajnego układu ułatwia metalowa obudowa. W założeniu twórców Raspberry Pi miało wprowadzać młode pokolenie w świat programowania, automatyki i robotyki, ale wykorzystywane jest również przez bardziej doświadczonych majsterkowiczów do budowy naprawdę niezwykłych rzeczy.

Re: Nowoczesne technologie

: 18 sty 2021, 14:39
autor: Mikołaj
Fajnie elektroniczne gadżety znajdziesz na https://diolut.pl/ Sam kupiłem fajnego droga i samochód sterowany.

Re: Nowoczesne technologie

: 16 mar 2021, 18:03
autor: raptak
Jak dla mnie doskonałym urządzeniem jest tablet ipad i muszę przyznać, że na ten moment nie wyobrażam sobie jego zamiany na inny. Nawet jeśli zdarzy się sytuacja, że zepsuje nam się gniazdo ładowania to jeszcze nic strasznego Wystarczy zajrzeć do https://www.macforce.pl/serwis/serwis-n ... ladowania/ i tam na pewno uzyskamy niezbędną pomoc.

Re: Nowoczesne technologie

: 22 maja 2021, 16:42
autor: zośka
Czy wiecie jakie są rodzaje ładowarek do samochodów elektrycznych ? Jest to bardzo interesujący artykuł, dzięki któremu możemy się dowiedzieć jak wielkie zalety daje samochód elektryczny i jak bardzo wszystko rozwija się w kierunku powstawania nowych stacji do ładowania samochodów

Re: Nowoczesne technologie

: 22 cze 2021, 12:34
autor: Sławomir
Osobiście chciałbym Wam polecić autoryzowany salon Kubiak Citroen Łódz, w którego ofercie znajdziecie nowe oraz używane samochody w bardzo atrakcyjnych cenach, a także usługi związane z serwisem. Dodatkowo w ich ofercie znajdziecie części citroen w bardzo dobrej cenie, co może Was zachęcić.