Strona 1 z 1

Re: żona i pasja

: 19 lut 2021, 11:15
autor: dlażony
Jesteś pewien, że to właściwy sposób na relaks? Ja nie sądze.. a szkoda, żeby żona wpakowała się w coś czego może załować. Pieniądze są wazne ale nie najważniejsze - czasem nie warto dla nich tracić zdrowia.
-
Tabletki wczesnoporonne
Strona poświęcona tabletkom poronnym dostępnym na rynku europejskim.

Re: żona i pasja

: 24 mar 2021, 14:23
autor: Manuś
Mnie udało namówić się żonę na wędkarstwo.Już kilka razy próbowałem ale nie chciała nawet pojechać ze mną. Kilka lat temu w końcu pojechała ze mną nad wodę i tak zaczęliśmy wspólnie spędzać czas. Co kobieta to kobieta szuka różnych ciekawostek i nie dawno trafiła na stronkę www, gdzie znaleźć można testy sprzętu wędkarskiego - https://fishing-test.pl/testy-sprzetu-wedkarskiego/ .Mogliśmy się zorientować jaki sprzęt jest dobry a jaki trochę mniej.

Re: żona i pasja

: 31 sie 2021, 9:39
autor: parksa
Moją największą pasją jest chodzenie po sklepach jubilerskich i kupowanie sobie różnorakiej biżuterii. Mój mąż bardzo mnie w tym wspiera i często wręcza mi jakieś upominki, chociaż nie do końca zna się na temacie. Mimo wszystko ostatnio bardzo trafił w moje gusta, przeczytał o biżuterii ze stali chirurgicznej na stronie https://styl.fm/newsy/401675.modna-bizu ... rurgicznej i zakupił mi piękny naszyjnik w niskiej cenie - bardzo mi się podoba!