Strona 1 z 1

Kac morderca :)

: 29 kwie 2020, 18:48
autor: mczay
Hej! Chciałbym się dowiedzieć jak sobie radzicie gdy macie kaca nie do przeżycia ;D Nie mam już dwudziestu lat i organizm jest tez nie "ten" hehe. Szukam idealnych metod, jak mogę pomóc sobie w tych cierpieniach (ale też i Wam!, Po to założyłem tego posta!). Ostatnio po takim doznaniu zacząłem stosować się do rad, zamieszczonych w artykule: https://www.medme.pl/artykuly/kac-wieks ... 73352.html Nie ukrywam, że trochę pomogły :) A jakie Wy macie sposoby?

Re: Kac morderca :)

: 18 cze 2020, 16:33
autor: mokka
Akurat ja mam na kaca bardzo prosty sposób - oryal after party zawsze kiedy przesadzę z alkoholem on pomaga mi dojść do siebie :)

Re: Kac morderca :)

: 25 mar 2021, 10:13
autor: Kobieł
Jest jeden niezawodny sposób na kaca, z którego raz korzystałem bo było bardzo ciężko, a trzeba było wiele spraw poogarniać, z resztą nie miałem ochoty wegetować w takim stanie w jakim byłem, bo było faktycznie źle. Nie wiem jak w innych miastach, ale w Warszawie jest taka usługa https://www.medycznydetox.pl/oferta/kroplowki-po-kacu Zamawiasz do domu kroplówkę witaminową z minerałami, przyjeżdża ekipa podpinają ci ją i bardzo szybko stawia na nogi, od razu czujesz się lepiej, a w niedługim czasie w zasadzie wracasz do normalnego funkcjonowania.

Re: Kac morderca :)

: 25 wrz 2023, 12:07
autor: monikalamp
Ja polecam Wam suplement diety Myrkl. Zawsze go zażywam przed imprezą i rano czuję się bardzo dobrze i fizycznie i psychicznie. Suplement ten dba o naszą wątrobę i ją regeneruje :)