Strona 1 z 1

Usuwanie makijażu permanentnego

: 14 lut 2021, 0:46
autor: Makijaż
Usuwanie makijażu permanentnego Warszawa https://www.permanentny.com/usuwanie-ma ... go-remover amerykańskim preparatem A+ Ocean Tattoo Removal to profesjonalna metoda stosowana na całym świecie. Preparat został dokładnie zbadany, opracowany i sprawdzony, a jego efekty potwierdziły zaawansowane testy kliniczne.

Re: Usuwanie makijażu permanentnego

: 23 kwie 2021, 13:13
autor: gińka
mowa o aparacie, który usuwa tatauże a ja Wam powiem, ze ostatnio bardzo wkręciłam się w ten temat ) mam już 2 tatauże ale myslę już o kolejnych :) wszystkie robię w Jah Love Tattoo w Warszawie https://www.facebook.com/pg/studio.tatu ... 6686556226. Rewelacyjne studio, super tatuatorzy. Są w stanie nawet zrobić świetny cover, piszę to tak w razie gdyby ktoś z Was chciał zmienić obecny motyw :)

Re: Usuwanie makijażu permanentnego

: 07 maja 2021, 9:30
autor: owęcka
gińka pisze: mowa o aparacie, który usuwa tatauże a ja Wam powiem, ze ostatnio bardzo wkręciłam się w ten temat ) mam już 2 tatauże ale myslę już o kolejnych :) wszystkie robię w Jah Love Tattoo w Warszawie https://www.facebook.com/pg/studio.tatu ... 6686556226. Rewelacyjne studio, super tatuatorzy. Są w stanie nawet zrobić świetny cover, piszę to tak w razie gdyby ktoś z Was chciał zmienić obecny motyw :)
haha to witaj w klubie, ja mam tak samo :) prawda jest taka, ze tatuaże bardzo wciągają, sama się o tym przekonałam na swojej skórze. odwiedziłam już wiele miejsc ale jah love tattoo zdecydowanie się wyróznia :)