Strona 1 z 1

Organizacja eventu

: 29 sty 2020, 18:20
autor: Ruddzia
Organizują event firmowy na pewno będzie wiele na waszej głowie. Jest to bardzo skomplikowana operacja logistyczna, dlatego też wykorzystuje się do takich zadań takie firmy jak http://red8events.pl/ Zapoznajcie się z szeroką ofertą i bogatym portfolio tej agencji eventowej z Warszawy. Powinni pomóc także i przy waszych planach imprezowych.

Re: Organizacja eventu

: 03 kwie 2020, 20:29
autor: parowko
Jak szukacie miejsca, gdzie dobrze zjecie, to z czystym sumieniem polecam wam zajrzeć pod ten link https://naskrajnej.pl/konferencje gdzie znajdziecie naprawdę świetne miejsce do zorganizowania na przykład imprezy.

Re: Organizacja eventu

: 29 kwie 2020, 9:49
autor: sanderka
Niestety z własnego doświadczenia wiem, ze wybór miejsca na różnego rodzaju eventy, imprezy firmowe itd to nie lada wyzwanie. My ostatnio skorzystaliśmy z usług https://www.ranchopodbocianem.pl/ i byliśmy bardzo zadowoleni. Świetne podejście do klienta, duża sala bankietowa oraz miejsca noclegowe dla gości.

Re: Organizacja eventu

: 02 lip 2020, 8:44
autor: bambi
Także przekonałam się, że organizacja takiego eventu nie jest tak łatwa i prosta. Jest bardzo dużo różnych spraw do ogarnięcia, aby miało to ręce i nogi. Dlatego jak szef znowu wspomniał o takim pomyśle to postanowiłam tym razem skorzystać z pomocy fachowców. I tak znalazłam tę agencję Eventomi , która jest najlepszą firmą eventową w Warszawie. Oni znają się na tym najlepiej i z nimi każda konferencja czy w ogóle event formowy uda się bardzo dobrze

Re: Organizacja eventu

: 08 lip 2020, 19:53
autor: Lelek
Trzeba pomyśleć o różnych rozwiązaniach reklamowych. Według mnie skupienie się na reklamie online powinno super się sprawdzić. Zobaczcie sobie tu co proponują na stronie https://sfeo.agency Kompleksowo zajmują się tu pozycjonowaniem stron.

Re: Organizacja eventu

: 09 sie 2020, 13:54
autor: Nadzieja
Tak jak piszecie zorganizowanie takiego eventu w cale nie jest takie proste jakby się wydawało. Bo poza znalezieniem odpowiedniej sali jest jeszcze mnóstwo różnych rzeczy do pozałatwiania. Dlatego też coraz częściej szukamy agencji zajmujących się takimi eventami. Zastanawiam się co to w ogóle jest ten event i jakie konkretne zadania ma taka agencja. I tak polecono mi ten link https://vformers.pl/ dzięki któremu dowiedziałam się co to takiego jest i na czym polega

Re: Organizacja eventu

: 24 sie 2020, 16:50
autor: yin&yang
W organizacji udanego eventu pomagała nam firma cateringowa http://www.cateringblue.pl/. Dobre jedzenie i wykwalifikowany barman to podstawa, żeby zaproszeni ludzie miło spędzili czas.

Re: Organizacja eventu

: 20 wrz 2020, 16:23
autor: perdis
Niestety w praktyce nie jest to takie proste jak niektórym mogłoby się wydawać. Wiele szczegółów trzeba ogarnąć ostatnio jak organizowaliśmy event to ja np. załatwiałem Ekrany LED Zielona Góra lubuskie akurat ma firmy które mają świetne oferty, ale co z tego jak 1000 innych rzeczy trzeba było jeszcze dopiąć. Dużo stresu, mało czasu, ale całe szczęście event jak najbardziej się udał :)

Re: Organizacja eventu

: 21 lis 2021, 8:05
autor: ikik
U nas takie venty są połączone często z konferencją albo jakimś szkoleniem. Dlatego organizujemy je w ośrodkach wypoczynkowo-szkoleniowych. Takim naszym sprawdzonym miejscem na takie okazje jest ośrodek Bel-Ami https://belami-zakopane.pl/sala-konferencyjna.html w Zakopanem. Tam mamy dużo miejsca, bo ich sala konferencyjna jest bardzo przestronna, wszyscy prelegenci i uczestnicy się tam mieszczą, a do tego mamy zakwaterowanie, pyszne jedzenie, a do miejsc turystycznych bardzo blisko zaledwie 600 metrów dzieli go od Wielkiej Krokwi i 500 metrów od Krupówek.

Re: Organizacja eventu

: 31 gru 2021, 9:37
autor: tired
Az nie chce mi się myśleć o tym, ile rzezy musiałam załatwić, gdy sama organizowałam taki event. Teraz już zmądrzałam i po prostu zatrudniam firmę, która się tym zajmuje. Korzystam z usług firmy Atrybut Event&Art https://atrybut.com.pl/kontakt/ z Gdańska i gorąco ich polecam. Mają szeroki zakres usług, spisują się naprawdę dobrze, przygotowują dla nas specjalne atrakcje, które faktycznie ubarwiają takie spotkania firmowe. Pracują tam doskonale przygotowani ludzie, bez problemu nawiązaliśmy z nimi kontakt.