Strona 1 z 1

Wieczor panieński

: 28 lut 2019, 19:48
autor: Bonzaj
W czerwcu moja najlepsza przyjaciółka wychodzi za mąż. Jestem świadkowa, więc na moich barkach jest organizacja panieńskiego. Chcemy zorganizaować dla niej imprezkę w kameralnym gronie. Jaką miejscówkę polecacie do tego celu?

Re: Wieczor panieński

: 01 mar 2019, 13:56
autor: Brodacz
Moja <już> żona pozostawiła tajemnice wieczoru panieńskiego w ścianach Bubbles Bar w Warszawie. Oczywiście wszystko jest owiane sekretem, ale zachwalała jedzenie i pyszne bąble, od których przyjemnie kołysało jej w głowie :) Jak stwierdziła, to był najlepszy wieczór ever!

Re: Wieczor panieński

: 04 kwie 2019, 11:22
autor: halynka
Właśnie a czy kupujecie wtedy jakis prezent na panieński ? Bo u nas dziewczyny organizują taki wieczór i wpadli na myśl by kupić cos jej co może się przydać w domu. jedna wpadła na pomysł że może kostkarka do lodu więc znalazłam takie https://www.ceneo.pl/Pozostale_male_AGD ... o_lodu.htm . Co myślicie ogólnie o prezentach na wieczór panieński ?

Re: Wieczor panieński

: 16 lip 2019, 13:31
autor: Dziewczyna
Jeśli właśnie jesteście w trakcie organizacji wieczoru panieńskiego, to na pewno przydadzą Wam się jakieś gadżety i akcesoria na tą okazję. Naprawdę spory ich wybór znajdziecie w sklepie internetowym https://happenings.pl/, polecam Wam rozejrzeć się tam w jakieś wolnej chwili :) Tym bardziej, że ceny wcale nie są tam wysokie.

Re: Wieczor panieński

: 14 lut 2020, 6:37
autor: ewela
Moja koleżanka za niedługo wychodzi za mąż . Więc podarowałam jej w prezencie na wieczór panieński żeby skorzystała z usług wróżek na temat swojej przyszłości . Takich informacji możemy się dowiedzieć z tej strony tutaj http://wrozby24.com.pl/ .Wróżenie przyszłości może uwrażliwić nas w przyszłości na uniknięcie błędów.Specjalistyczna porada doświadczonej wróżki może okazać się kluczowa przy decyzji, jak chcemy postąpić.

Re: Wieczor panieński

: 27 lut 2020, 10:34
autor: mnich33
Wieczór panieński ma się raz w życiu więc warto go fajnie zorganizować. Niestety wiele z nas nie wie jak się za to zabrać. Widziałam ciekawe propozycje ostatnio dodatków na takie wieczór w sklepie internetowym https://pannaikawaler.pl/56-prezenciki-dla-dziewczyn . Może warto zerknąć i określić się co my tak naprawdę chcemy, zakupić i organizować nawet domówkę, czy spa, a najlepiej imprezkę.

Re: Wieczor panieński

: 27 lip 2021, 16:37
autor: Zośka
Brodacz pisze: Moja <już> żona pozostawiła tajemnice wieczoru panieńskiego w ścianach Bubbles Bar w Warszawie. Oczywiście wszystko jest owiane sekretem, ale zachwalała jedzenie i pyszne bąble, od których przyjemnie kołysało jej w głowie :) Jak stwierdziła, to był najlepszy wieczór ever!
Fajnie tam jest myślę, że spoko miejsce na panieński. My swój zaczęłyśmy od skorzystania z usług mobilnego salonu urody Wellmetime, wybrałyśmy sobie wcześniej zabiegi pielęgnacyjne jakie chcemy, prawdziwy babski początek wieczór, do tego jakieś winko, a później każda zadbana i pięknie ubrana poszłyśmy na miasto.