Strona 1 z 1

Regeneracja i naprawa turbosprężarki

: 08 maja 2019, 15:47
autor: Leniwiec
Potrzebujesz aby ktoś wykonał diagnostykę i regenerację sprężarki Twojego samochodu? Jeśli tak to koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy Turbo Spec. Wykonuje ona profesjonalne naprawy przeróżnych turbosprężarek.

Re: Regeneracja i naprawa turbosprężarki

: 14 maja 2019, 6:00
autor: madzia_lenka
Nie jest to moja dziedzina zainteresowań. Nie jestem w stanie Ci tutaj pomóc.

Re: Regeneracja i naprawa turbosprężarki

: 13 sie 2019, 15:46
autor: torar_B
Może udaj się do zaufanego warsztatu? Polecam ci https://sabat.lublin.pl/ - znają się na samochodach jak mało kto. Z czym do nich nie przyjdę, to bez problemu jest załatwione, naprawione:) To fachowa ekipa, która z wszystkim sobie poradzi!

Re: Regeneracja i naprawa turbosprężarki

: 11 wrz 2019, 1:54
autor: Norto
Jeśli lubicie wygodne rozwiązania, a nie lubicie zamartwiać się o auto i jego stan, to polecam Wam wynajem auta. Ostatnio zdarzyło mi się korzystać z firmy https://www.fleetcorp.pl/lodz/ Wygodnie, niedrogo i rzetelnie.

Re: Regeneracja i naprawa turbosprężarki

: 16 kwie 2021, 9:32
autor: Dziewczyna
A jak sądzicie, co będzie lepsze - wymiana turbosprężarki na zupełnie nową, czy profesjonalna regeneracja starej? Sądzę, że artykuł na stronie internetowej http://motoryzacyjna.com.pl/kupno-nowej ... generacja/ powinien rozwiać Wasze wątpliwości ;) Polecam się z nim w wolnej chwili zapoznać ;)

Re: Regeneracja i naprawa turbosprężarki

: 24 kwie 2021, 13:32
autor: jędrek
Czasem wystarczy zregenerować filtr i będzie działał jak nowy, a zaoszczędzisz przy tym sporo pieniędzy. Współpracuję z firmą http://www.dpf.net.pl/ która zajmuje się profesjonalną regeneracją filtrów DPF, FAP i katalizatorów, które przywracają do stanu nowości. Profesjonalna i skuteczna firma.

Re: Regeneracja i naprawa turbosprężarki

: 22 cze 2021, 15:45
autor: hannas
Ja nawet nie wiedziałam, że mój samochód na turbosprężarkę :P Dobrze, że mój mechanik jest ogarniety i radzi sobie z każdą usterką. Z resztą jeżeli potrzebujecie kogoś sprawdzonego ze Śląska to tutaj macie linka do Aldy: http://aldamotorsport.pl/serwis-ferrari-w-polsce/. Wydaje mi się, że dla zatrudnionych tam mechaników, nie ma rzeczy z którą sobie nie poradzą. Wiedzą zagięli mojego teścia, a on naprawdę zna się na samochodach.

Re: Regeneracja i naprawa turbosprężarki

: 07 lip 2021, 9:52
autor: Gatito
Według mnie warto zdecydować się na taki krok, jeśli turbosprężarka zaczyna niedomagać. Regeneracja w moim przypadku sprawdziła się znakomicie, a jeśli jesteście z Trójmiasta lub okolic to polecam serwis http://amserwis.pl/ - mają wieloletnie doświadczenie w regeneracji i naprawie turbosprężarek.

Re: Regeneracja i naprawa turbosprężarki

: 10 lip 2021, 5:08
autor: samiś4040
Nie trzeba w ogóle decydować się na zakup nowej turbosprężarki co często wiąże się z ogromnym kosztem. Można zdecydować się na jej regenerację, czym zajmuje się https://www.totalturbo.pl/ . Ma w tym spore doświadczenie. Zresztą, sam korzystałem z usług tej firmy. Zdecydowanie trzeba szukać profesjonalistów.

Re: Regeneracja i naprawa turbosprężarki

: 06 paź 2021, 17:13
autor: Manniałłłó
Ten problem mamy już za soba. Dzięki https://turboklinika-loniow.pl/index.php/oferta/ serwis turbospreżarki okazał się błahostką a mi udało się wrócić na drogę szybciej, niż bym przypuszczał. Należycie wykonana robota, zgodnie z oczekiwaniami! To absolutni specjaliści od serwisu.