Strona 1 z 1

tematyczna impreza firmowa

: 20 mar 2023, 9:26
autor: pola_93
Organizowaliście kiedykolwiek wieczory tematyczne w ramach imprezy integracyjnej w waszej firmie? Nam taki pomysł bardzo się spodobał, chociaż nie wybraliśmy jeszcze motywu przewodniego spotkania. Przeglądaliśmy za to oferty agencji eventowych, które specjalizują się w takich imprezach. Może wy mieliście okazję brać w jednej z nich udział? Chętnie poczytam opinie :)

Re: tematyczna impreza firmowa

: 08 sie 2023, 22:06
autor: Alicja7
Może także sprawdzić oferty innych miejsc. To na pewno daję zdecydowanie szersze możliwości w tym zakresie i zapewnia jak najlepsze dopasowanie do obecnych standardów i oczekiwań. Dlatego dzięki imprezy w plenerze śląsk https://bistro70.pl/imprezy-plenerowe-pszczyna/ masz szansę na imprezę firmową w świetnym miejscem.

Re: tematyczna impreza firmowa

: 16 lis 2023, 10:22
autor: Dafne
Fascynującym zwyczajem andrzejkowym jest wróżenie z liści herbacianych. Uczestnicy piją herbatę, zostawiając niewielką ilość płynu w filiżance, a następnie obracają filiżankę do góry dnem, aby liście mogły uformować wzory. Te wzory są interpretowane jako przepowiednie przyszłości. Więcej o tej tradycji można przeczytać na https://naskrajnej.pl/2023/09/25/najcie ... -w-polsce/ i ten zwyczaj jest popularny ze względu na swoją starożytną historię i mistycyzm.