Strona 1 z 1

Portal randkowy

: 17 maja 2019, 15:24
autor: Danka
Jakie jest wasze zdanie na temat portali randkowych ? Zastanawiam sie czy nie zarejestrować się w miejscu takim jak to https://www.mydwoje.pl/Test-Doboru-Partnerskiego i poszukać tam kogoś z kim na początku będę mogła tylko rozmawiać a dopiero z czesem może rozwinie sie coś więcej. Myślicie, że to warte jest zainteresowania.

Re: Portal randkowy

: 27 maja 2019, 8:21
autor: lila87
Ja bym jeszcze na twoim miejscu zerknęła na portal randkowy do https://randkuj.my/ , gdzie mają też fajny panel z łatwą obsługą i dużą jakością obsługi. Dużo osób do poznania w różnym wieku.

Re: Portal randkowy

: 20 sie 2019, 16:04
autor: Majutka
Znam ten portal ale teraz zapisałam się na Tinder bo chciałam poznać nowych ludzi i może tutaj uda mi się znaleźć upragniona miłość. Próbuje już wszystkiego a o tym portalu przeczytałam na stronie https://urodaizdrowie.pl/tinder-idealny-dla-niesmialych i nie mam nic do stracenia więc trzymajcie kciuki żeby w końcu mi się udało. A Wy korzystacie z takich portali?

Re: Portal randkowy

: 17 cze 2020, 8:31
autor: nabila
Po poznaniu kogoś przez internet przychodzi czas na spotkanie w realnym świecie. Jak zachować się na takiej randce? Kilka podpowiedzi znajdziecie na https://feszyn.com/jak-zachowac-sie-na- ... ne-porady/ . Warto wiedzieć, co wypada robić, a co jest niewskazane ;)