Strona 1 z 1

wyposażenie wnętrza BMW sklep

: 21 maja 2019, 12:29
autor: Kitty
Szukasz sklepu w którym zakupisz wyposażenie wnętrza do swojego BMW? Jeśli tak to zdecydowanie powinieneś zapoznać się z sklepem davicar.pl. Zakupisz w nim kierownice, liczniki, zegary czy oświetlenie kabiny.

Re: wyposażenie wnętrza BMW sklep

: 06 cze 2019, 12:06
autor: aenigma
Zdanie użytkowników forum jest ważne. Często sprawdzają się ich sugestie.

Re: wyposażenie wnętrza BMW sklep

: 11 lip 2019, 23:44
autor: Dziewczyna
A czy macie w Waszych samochodach wideorejestratory? Jeśli nie, to serdecznie polecam rozważyć taki zakup ;) Takie kamerki nie są drogie, a naprawdę mogą pomóc na drodze. Na stronie https://smartcams.pl/32-kamerki-do-samochodu znajdziecie całkiem spory ich wybór, więc polecam w wolnej chwili tam zajrzeć, tym bardziej, że ceny wcale nie są wygórowane ;)

Re: wyposażenie wnętrza BMW sklep

: 25 lip 2019, 20:19
autor: korsan
Wszystko zależy co jest do auta potrzebne. Samochód, jak każda rzecz, się zużywa i co jakiś czas należy coś wymienić. I nawet nie piszę o takich, czysto mechanicznych sprawach. To wiadomo, że olej czy inne paski należy co jakiś czas wymieniać. Ale np. dywaniki we wnętrzach czy też same wycieraczki na szybach potrafią sie zużyć. Czasami najlepiej szukac zamienników, bo te oryginalne bywają kosztowne a nie są dużo lepsze. Przykładowo my u siebie mamy wycieraczki płaskie od Dipp (https://www.dipp.pl/wycieraczki-plaskie-pm-28.html) i nie różnią się od tych, które nam ASO montowało. No poza ceną ;)

Re: wyposażenie wnętrza BMW sklep

: 01 paź 2019, 19:58
autor: greta
O wnętrze pojazdu trzeba zadbać. Regularne zabiegi pielęgnacyjne pozwolą zachować wizualną atrakcyjność auta. Samodzielnie czasami trudno odpowiednio zadbać o auto warto więc rozważyć usługę auto detailingu. Są na rynku firmy jak ta http://www.dk-detailing.pl/ , gdzie z takich usług można skorzystać.

wyszukiwarka numerów plus