Strona 1 z 1

Opalanie

: 03 wrz 2020, 8:02
autor: hopee5656
Jak się opalić?

Re: Opalanie

: 03 wrz 2020, 8:03
autor: qwer32
Zrezygnowałam z opalania, a w zamian za to, aby utrzymać zdrowy , pięny i brązowy koloryt skóry, stosuję pianki samoopalające dostępne na stronie: https://tanexpert24.pl/ . Dają mega naturalny efekt, nie pozostawiają żadnych smug a ich aplikacja jest bardzo wygodna.

Re: Opalanie

: 16 paź 2020, 19:49
autor: Malinka
Bierzecie pod uwagę opalanie natryskowe? Powiem szczerze, że ja w tym roku zdecydowałam się po raz pierwszy, przed weselem znajomych i jestem zachwycona efektem. Byłam w J'adore Instytut Warszawa na ul. Żelaznej https://jadoreinstytut.com/warszawa/opa ... we-sun-fx/ efekt utrzymuje się około dwa tygodnie, ale byłam tak zadowolona, że byłam już kilkukrotnie :)

Re: Opalanie

: 22 lut 2021, 13:50
autor: yyyć
Ja chodzę tylko na opalanie natryskowe, ono nie jest inwazyjne, a słońca i opalania raczej unikam ze względu na to, ze moja skóra robi się po tym czerwona. Z opalaniem natryskowym nie mam takich problemów, efekt ładnie się utrzymuje, nic nie plami, moja skóra ma przepiękny złoty kolor. Na te zabiegi chodzę do gabinetu kosmetycznego Image w Starogardzie Gdańskim http://www.gabinetimage.pl/. Oni mają korzystne ceny, są jak najbardziej rzetelni, polecam gorąco.

Re: Opalanie

: 02 lip 2021, 23:15
autor: duduś889a
Witam,co sądzicie o tym,by zainwestować w srodki do opalania z apteki? Chcę opalać się podczas wyjazdu na urlop,ale zalezy mi,by sobie nie zaszkodzic. Co sądzcie o tym https://www.aptekagemini.pl/poradnik/zd ... -opalanie/ ? Chętnie poznam wasze opinie i polecenia, pozdrawiam.

Re: Opalanie

: 05 sie 2021, 18:20
autor: Dzony82
Czy opalanie jest zdrowe? Słońce to źródło witaminy D, która jest syntezowana przez skórę. Nikogo nie trzeba chyba przekonywać, że opalanie ma również pozytywny wpływ na nasze samopoczucie. Zbyt duża ilość promieniowania słonecznego może jednak negatywnie odbić się na kondycji skóry. Sprawdź, co zrobić, żeby uniknąć oparzeń i innych przykrych konsekwencji spowodowanych nadmierną ekspozycją na słońce. Po więcej informacji polecam sięgnąć na stronie https://swiatprzychodni.pl/artykuly/jak ... ie-opalac/.