Strona 1 z 1

Moro w modzie

: 23 maja 2019, 11:33
autor: malyswiat5
Mam do Was pytanie , otóż zastanawiam się nad stylem militarnym. Mój chlopak bardzo lubi taki styl , a ja chciałabym mu sprawić przyjemność i zrobić taką stylizację. Może mi cos podpowiecie gdzie kupię takie ciuchy? Wypatrzyłam tutaj takie fajne rzeczy http://morowo.com.pl/ jak Wam się to podoba ?

Re: Moro w modzie

: 13 lis 2019, 23:12
autor: natasza85
Koniecznie zapoznaj się z ofertą sklepu www.4tactical.pl mają bardzo duży wybór odzieży militarnej. Cechuje ich super jakość w rozsądnej cenie. Mój mąż też bardzo lubi ten styl i zawsze tam robi zakupy.

Re: Moro w modzie

: 02 sty 2020, 10:23
autor: katkas
To zależy co kto lubi. Ja zawsze stawiam na klasyczne, ponadczasowe ubrania i materiały dobrej jakości. Dlatego też bardzo mi odpowiada oferta sklepu Sterkowski, wejdź tutaj gdzie można kupić modne czapki, kapelusze czy berety. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni znajdą tutaj coś dla siebie.

Re: Moro w modzie

: 19 lip 2021, 19:29
autor: kilobajt
W sumie jeśli chodzi o takie kolory odzieży to jeśli ktoś je lubi to myślę, że jak najbardziej jest to dobry wybór. Ja za to całkiem niedawno miałem okazję zamówić sobie fajny kaszkiet z https://hatfactory.pl/30-kaszkiety i jestem wręcz przekonany, że był to jak najbardziej właściwy wybór.