Strona 1 z 1

Coś tańszego od sitodruku?

: 05 wrz 2020, 12:30
autor: Tristan
Muszę obniżać koszty, a zamawiany przeze mnie druk kosztuje więc może wiecie czy dobrej jakości etykiety robią gdzieś tańszą technologią niż sitodrukiem?

Re: Coś tańszego od sitodruku?

: 06 wrz 2020, 10:03
autor: Raobserwator
Faktycznie od dawna uważa się że najlepszą jakość uzyska się przy użyciu technologii sitodruku, ale oczywiście jest już coś równie dobrego i jednocześnie sporo tańszego czyli druk fleksograficzny. Wprawdzie nie jest to super nowość i kiedyś przy stosowaniu technologii fleksograficznej efekty nie powalały, sporo się jednak w ostatnich latach zmieniło na plus i jeśli potrzebujesz tańsze etykiety to spokojnie zdecyduj się na tą metodę.

W drukarni Eticod robią etykiety w ten sposób, przez net możesz też zamawiać https://eticod.pl/etykiety-fleksograficzne/

Re: Coś tańszego od sitodruku?

: 06 wrz 2020, 16:31
autor: ewe211
A nie lepiej zainwestować?
__
Podajnik do zboża

Re: Coś tańszego od sitodruku?

: 22 lut 2021, 17:01
autor: Łucja
Ja w tym przypadku nie kierowałabym się wyłącznie ceną. Sitodruk gwarantuje wysoką jakość oraz estetyczny wygląd materiałów. Sama od niedawna korzystam z usług drukarni https://www.amigo-sitodruk.pl. Wykonują dla mnie sitodruk na kartonach, papierach i foliach samoprzylepnych. Myślę, że będą w stanie zaoferować Ci korzystne warunki współpracy.

Re: Coś tańszego od sitodruku?

: 25 mar 2021, 6:53
autor: Władek
Jeśli chcecie mieć dobrej jakości sitodruk zgłoście się do nich https://maroka.pl/ . Doświadczeni specjaliści, którzy także oferują wysokiej jakości urządzenia. Ja przy otwieraniu swojego punktu zgłosiłem się właśnie do nich i jestem z tego tytułu bardzo zadowolony, bo od razu znalazłem miejsce z profesjonalnymi szkoleniami branżowymi. Polecam.

Re: Coś tańszego od sitodruku?

: 23 cze 2021, 22:42
autor: Matiaszło
Jak dla mnie sitodruk jest jak najbardziej okej, bardzo dobra metoda, tylko właśnie oczywiście trzeba dobrać odpowiednią drukarnię, która ma doświadczenie, odpowiednie podejście, sprawnie radzi sobie oczywiście z realizowaniem wszelkiego rodzaju zdań. Tu macie dobry i sprawdzony kontakt http://langer.pl/