Strona 1 z 1

Znacie jakieś studio tatuażu w Szczecinie?

: 27 maja 2019, 11:52
autor: Oglik
Znacie jakieś studio tatuażu w Szczecinie?

Re: Znacie jakieś studio tatuażu w Szczecinie?

: 28 maja 2019, 11:02
autor: newsik
Tutaj https://www.skytattoo.net/studio-salon- ... -szczecin/ można znaleźć dobre studio tatuażu. Zrobili już ich naprawdę dużo, więc mają w tym doświadczenie i też każdy ich tatuaż jest oryginalny. Trzeba przemyśleć, jaki chce się mieć i profesjonalne studio na pewno wykona taki projekt.

Re: Znacie jakieś studio tatuażu w Szczecinie?

: 31 lip 2019, 22:27
autor: ZofiaKatarzyna
W Szczecinie nie znam nikogo, natomiast jak zabierasz sie za robienie tatuażu to nie zapomnij o odpowiedniej pielęgnacji, jak np Tattoo butter loveink https://loveink.pl/kategoria/50ml/tatto ... range-50ml Poczytaj sobie. Sama stosuję i mi bardzo ładnie przyspieszył gojenie.

Re: Znacie jakieś studio tatuażu w Szczecinie?

: 06 mar 2020, 3:05
autor: marvin
W Szczecinie nie znam, ale dla dobrego tatuatora warto pojechać i na drugi koniec kraju. Ja mogę doradzić warszawskie studio Art Force Tattoo https://artforce.pl/ i Łukasza, to prawdziwy artysta. Mam kilka jego prac i jestem wszystkimi zachwycony. Sprawdźcie sobie ich stronkę.

Re: Znacie jakieś studio tatuażu w Szczecinie?

: 24 cze 2020, 11:24
autor: bambi
Sądzę, że jak dobrze popytasz to znajdziesz dobry i sprawdzony salon tatuażu. Ja zastanawiam się nad zrobieniem sobie takiego małe tatuażu, ale boje się igieł więc raczej to nie dla mnie. Poza tym mój narzeczony ma ich kilka więc mi to wystarczy. Zastanawiam się czy można kupić jakieś kosmetyki do pielęgnacji tatuażu bo jednak fajnie jakby kolory cały czas się utrzymywały. Więc szukałam i znalazłam takie masło do tatuażu https://beardman.pl/kategoria/tattoo-butter-maslo-do-tatuazu Stosował je już ktoś może?

Re: Znacie jakieś studio tatuażu w Szczecinie?

: 31 sie 2020, 22:04
autor: kacc
Jakieś dobre kosmetyki do pielęgnacji to zgadzam się, że trzeba kupić. Tak samo jak tatuaż zrobisz to też zanim się zagoi to trzeba odkażać regularnie. Do tego przyda się Octenisept. Jasna sprawa, że skuteczny, na pewno znacie jako środek do przemywania ran, na infekcje intymne, na zapalenie gardła. To tak i do dbania o tatuaż się sprawdza.

Re: Znacie jakieś studio tatuażu w Szczecinie?

: 03 gru 2020, 6:45
autor: cyśka
W Szczecinie niestety nie bo mieszkam już od jakiegoś czasu w Warszawie i tu chodzę do studia Jah Love Tattoo. W zespole pracuje kilka osób ale ja chodzę do Henia, tu możecie obejrzeć kilka z jego prac https://www.facebook.com/pg/studio.tatu ... 6476186226. ma ogromne doświadczenie, widać, ze kocha to co robi bo robi to z pasją.

Re: Znacie jakieś studio tatuażu w Szczecinie?

: 03 gru 2020, 10:24
autor: elwuś
cyśka pisze: ↑03 gru 2020, 6:45 W Szczecinie niestety nie bo mieszkam już od jakiegoś czasu w Warszawie i tu chodzę do studia Jah Love Tattoo. W zespole pracuje kilka osób ale ja chodzę do Henia, tu możecie obejrzeć kilka z jego prac https://www.facebook.com/pg/studio.tatu ... 6476186226. ma ogromne doświadczenie, widać, ze kocha to co robi bo robi to z pasją.
moge się podpisać tylko obiema rękami pod tym co napisałaś :) z tą tylko różnicą, że nie chodzę do Henia a do Anety :) A studio jedno z najlepszych w stolicy :)