Strona 1 z 1

Re: Jak dbać o rower

: 04 cze 2019, 23:34
autor: skromna85
Jak dla mnie są to przydatne sugestie. Zdecydowanie można na nich polegać.

Re: Jak dbać o rower

: 06 cze 2019, 9:56
autor: Szczypta
Potwierdzam tą opinię w zupełności. Jest on jak najbardziej bezbłędna.

Re: Jak dbać o rower

: 04 lip 2019, 13:26
autor: Dziewczyna
Raz na jakiś czas trzeba oczywiście kupić jakieś nowe części do roweru. W końcu wszystko może się kiedyś popsuć. Ja znam bardzo fajny sklep internetowy https://www.rowertour.com/c/4/czesci-rowerowe, w którym możecie nabyć takie części za naprawdę niewygórowane pieniądze. Jeśli więc również uwielbiacie jazdę na rowerze i potrzebowalibyście takich części, to polecam się tam rozejrzeć :)

Re: Jak dbać o rower

: 12 wrz 2019, 14:07
autor: aletta
Ja regularnie odwiedzam serwis rowerowy. Jeżeli mieszkacie w Zakopanem lub będziecie odwiedzać to miasto ze swoim rowerem to polecam wam skontaktować się z firmą http://roweryzakopane.pl/ Jest to świetny serwis, w którym na pewno zadbają o wasz rower.

Re: Jak dbać o rower

: 23 lis 2020, 2:58
autor: melville
a może znacie dobry sklep rowerowy z Dąbrowy Górniczej? Szukam roweru do 2 tysięcy, no 2, 5 góra. Polecicie cos?

Re: Jak dbać o rower

: 06 sty 2021, 14:45
autor: kilobajt
W sumie jeśli nie będziemy dbali o nasz rower to niestety, ale zapewne nie posłuży on nam dość długo. Muszę przyznać, że ja również już miałem okazję korzystać z serwisu rowerowego https://pieknyrower.pl/serwis-rowerowy-warszawa/ aby mój rower przeszedł niezbędne przeglądy.

Re: Jak dbać o rower

: 09 kwie 2021, 17:42
autor: steffi
Tak raz na rok warto wybrać się do serwisu i dokładnie wszystko w rowerze sprawdzić, hamulce, przerzutki, czy wszystko jest na swoim miejscu :D Akurat tu mówię bardziej o takich zaawansowanych rowerach, jak jeździcie na rowerze sporadycznie to sami sobie wszystko posprawdzacie. My akurat planujemy zakup rowerków dla dzieci, mamy spore plany wycieczkowe na ten rok. Oglądałam już na rowery https://www.ceneo.pl/Rowery/Rozmiar_kol:24_.htm coś się znajdzie.