Strona 1 z 1

Zdjęcia ślubne w plenerze

: 12 maja 2019, 11:30
autor: Jagoda
Hej, przyjaciółka marzy o wyjątkowej podróży poślubnej, a jeszcze szczęśliwsza byłaby, gdyby udało jej się zorganizować tam na miejscu sesję zdjęciową. Problem jest tylko taki, że to będzie podróż gdzieś daleko, najprawdopodobniej będą to Seszele. Znacie może dobrego fotografa, który podjąłby się takiej wyprawy?

Re: Zdjęcia ślubne w plenerze

: 31 maja 2019, 21:56
autor: MarekB
Cześć! Sesja ślubna to nie tylko fajna pamiątka, ale i kapitalna przygoda! Seszele to świetny kierunek, choć myślę, że gdzieś bliżej też można zrobić klimatyczną sesję. Warto poprzeglądać portfolio fotografów, którzy wykonują takie sesje https://www.fotoslominski.pl/sesje-slubne/. Polecam!

Re: Zdjęcia ślubne w plenerze

: 22 maja 2020, 17:57
autor: radzio
No jasne, że można coś takiego zrobić, a co powiecie na coś takiego jak sesja ślubna za granicą ? To też może być fajny pomysł zwieńczający całą tę uroczystość, nie uważacie? Wiadomo, w trakcie wesela jakieś zdjęcia by się wykonało, a potem, to właśnie wspólna sesja w jakimś ciepłym kraju. To chyba dobry pomysł, co?

Re: Zdjęcia ślubne w plenerze

: 15 sie 2020, 10:52
autor: Dziewczyna
A co jeśli akurat zacznie padać deszcz? Takie zdjęcia w sumie też mogą dobrze wyjść, przydadzą się jednak parasole ślubne, takie jak na stronie https://happenings.pl/parasole-slubne. Nie kosztują dużo, a naprawdę ciekawie wyglądają ;)