Strona 1 z 1

Suplementy na pracę mózgu

: 10 cze 2019, 15:27
autor: telma
Nie wiem, czy słyszeliście o preparatach na lepsza pamięć i koncentrację o nazwie środki nootropowe: https://www.nootropicmind.pl/ ? Coraz więcej Polaków je przyjmuje, zwłaszcza jeśli muszą być "na pełnych obrotach" w pracy. Nootropy wpływają pozytywnie na pracę mózgu, kojarzenie faktów, zapamiętywanie, koncentrację, logiczne myślenie, skupienie, naukę nowych umiejętności. Bardzo ciekawy temat, a środki te są bezpieczne i mają dużą skuteczność. Ktoś próbował?

Re: Suplementy na pracę mózgu

: 22 cze 2019, 9:59
autor: Monia
Większość elementów wspomagających naszą pracę mózgu znajdziesz w warzywach i owocach. Ale jednak nie każdy lubi ich smak. Warto wtedy wejść na DOZ PRODUCT https://www.doz.pl/apteka/k2567-DOZ_PRODUCT i tam znajdziesz wszystkie suplementy poprawiające naszą pamięć, koncentrację oraz przepływy krwi w naczyniach mózgowych. Jest to dobre wspomaganie naszego organizmu.

dwutlenek węgla spray

Re: Suplementy na pracę mózgu

: 20 gru 2019, 18:18
autor: mczay
Ja polecam stosować lecytynę, która poza tym, że pozytywnie wpływa na pamięć i koncentrację ma też wiele innych właściwości. Wszystkie są opisane na stronie: https://apteline.pl/artykuly/lecytyna-n ... ej-zalety/ . Po tym artykule będziesz chciała zażywać tylko lecytynę.

Re: Suplementy na pracę mózgu

: 28 mar 2023, 9:13
autor: karolajna
A kojarzycie Mybestgenius? to suplement ktory daje wsparcie dla mózgu i ciała, a także energia i wsparcie w stresie oraz zmęczeniu. Tutaj macie więcej informacji na ten temat https://mybestpharm.com/produkt/mybestgenius/