Strona 1 z 1

Dezynfekcja w szkole

: 02 wrz 2020, 12:53
autor: Eleonora69
Cześć. W związku z sytuacją, jaka panuje, nasza szkoła musi zaopatrzyć się w większe ilości produktów do dezynfekcji. Polecicie mi jakieś sklepy, gdzie mogę zamówić rzeczy typu płyn czy dozownik?

Re: Dezynfekcja w szkole

: 29 wrz 2020, 21:55
autor: dorota
Polecam zamawiać z igom.com.pl. Poza artykułami do dezynfekcji mają też spory wybór zabawek i materiałów edukacyjnych. Obsługa jest bardzo pomocna i ma profesjonalne podejście. Z tego, co wiem, zaopatruje się u nich sporo placówek.

Re: Dezynfekcja w szkole

: 04 paź 2020, 21:37
autor: ewe211
No teraz środki dezynfekcyjne to podstawa i to nie tylko w szkole, ale i w miejscach pracy, sklepach i w innych miejscach publicznych. Producenci takich środków mają teraz ręce pełnej roboty, aby zaoferować jak najkorzystniejsze oferty. Warto też szukać producentów, którzy mają odpowiednią cenę, aby nie przepłacać.

Re: Dezynfekcja w szkole

: 23 paź 2020, 14:27
autor: była99
my dla dzieci zamawiamy takie specjalne pianki bez alkoholu i bez zapachu od https://anti-covid19.com/sklep/ :) wazne, zeby tez srodki dezynfekcyjne nie podraznialy skory przy czestym uzytkowaniu a te wlasnie zapewniaja dodatkowa ochrone dla skory :)

Re: Dezynfekcja w szkole

: 21 lis 2020, 1:06
autor: ewiś
Prawda jest taka, że dezynfekcja musi być nie tylko skuteczna, ale również bezpieczna. Właśnie dlatego warto zastanowić się nad usuwaniem wirusów, bakterii czy też grzybów metodą zamglenia. Jest to bowiem proste, niedrogie i przede wszystkim innowacyjne rozwiązanie, które sprawdza się w przypadku wielu różnych powierzchni. Tutaj https://epidair.com sobie zerknijcie. EpidAIR to profesjonalna gama środków do samodzielnej dezynfekcji.

Re: Dezynfekcja w szkole

: 12 gru 2020, 15:03
autor: steffi
Jest to obowiązkowa rzecz oczywiście, dyrekcja szkół powinna się tym zainteresować i zrobić to tak, aby było każdemu wygodnie. Wolnostojące urządzenia do dezynfekcji AeroCare bardzo dobrze się do tego sprawdzą. Tu na stronie http://olleclean.pl/ znajdziecie możliwość wydzierżawienia takich sprzętów. Będzie to z pewnością dobra inwestycja w takich placówkach jak szkoły, ale też w biurach, sklepach itp.