Strona 1 z 1

Sposoby na reklamę

: 17 cze 2019, 15:09
autor: Danka
Od lat mówi się , że najskuteczniejsza formą reklamy sa ulotki i wizytówki. W taki sposób najszybciej można dotrzeć do potencjalnych klientów. Na internecie na pewno znajdziesz drukarnie taką jak Diamond Druk http://diamond-druk.pl/ , która wydrukuje Ci je szybko i w dobrej jakości.

Re: Sposoby na reklamę

: 29 cze 2019, 10:39
autor: pokusa
Można też pomyśleć o gadżetach reklamowych. Klienci uwielbiają takie rzeczy :) Polecam wejść na stronę http://www.reklamowesmycze.pl/ i tam zapoznać się z ofertą firmy, która specjalizuje się w ich produkcji.

Re: Sposoby na reklamę

: 04 mar 2020, 12:29
autor: martan
Zainwestowanie w materiały reklamowe takie jak ulotki czy plakaty zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Jeżeli rozglądacie się za porządną drukarnią, która je dla was wykona to polecam wam zgłosić się do firmy http://anex.pl/ z Wrocławia. Na nich można w pełni polegać.

Re: Sposoby na reklamę

: 17 mar 2020, 17:40
autor: elza
Ja niedługo otwieram swoją firmę i też zastanawiałam się właśnie na jakie materiały reklamowe postawić. Na razie sprawdziłam co ma do zaoferowania drukarnia Shark Design https://sharkdesign.pl i tak myślę, że zdecyduje się na banery wielkoformatowe, czy też rollupy, potykacze.

Re: Sposoby na reklamę

: 22 kwie 2020, 9:05
autor: oven
Prowadzac wlasna firme warto zdecydowac sie na wizytowke w google, sporo to ulatwia naszym potencjalnym klientom , moga nas w latwy sposob odnalezc, a dla nas dziala na korzysc, bo buduje nasza wiarygodnosc, ta firma sie tym profesjonalnie zajmuje http://wizytowkawgoogle.pl/ przygotowuja tresci, opisy, ustawienia konta, zamieszczaja zdjecia. Ja jestem zadowolony ze wspolpracy z nimi