Strona 1 z 1

Nowe drzwi do mieszkania

: 04 wrz 2020, 10:19
autor: Zelislawa_99
Cześć.
Niedługo planuje wymienić wszystkie drzwi wewnętrzne w mieszkaniu i biorę pod uwagę ofertę firmy Dark-Roll. Znacie ich? Polecacie? Zauważyłam, że mają spory wybór wzorów i kolorów.

Re: Nowe drzwi do mieszkania

: 06 wrz 2020, 8:02
autor: Eryka1972
Jeśli zależy Ci na porządnych drzwiach, ale też profesjonalnym montażu, to jak najbardziej polecam Dark-Roll. W dodatku ceny ich produktów nie są wysokie, a jakość naprawdę w porządku. Sama się przekonałam, bo mam od nich i drzwi i okna:)

Re: Nowe drzwi do mieszkania

: 10 wrz 2020, 15:39
autor: martan
Trochę się rozglądałem za odpowiednimi drzwiami do mojego domu. W końcu zdecydowałem się na ofertę firmy https://oknoperfekt.pl/ od której wcześniej już zakupiłem okna. Jeżeli mieszkacie w okolicach Kielc to polecam wam przyjrzeć się ich ofercie. Tam na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Re: Nowe drzwi do mieszkania

: 15 wrz 2020, 20:01
autor: chesley.labadie
Częstym wyborem są teraz drzwi aluminiowe, są lekkie, ale bardzo funkcjonalne i jakościowe.

Re: Nowe drzwi do mieszkania

: 17 wrz 2020, 16:25
autor: rysia
Jeśli mowa o drzwiach wewnętrznych to jednak ja tam wolę zakupić droższe ale bardziej solidniejsze drzwi. Dlatego też w tym celu zaczęłam przeszukiwać różne oferty różnych firm. I tak też trafiłam na ofertę firmy Drutex S.A. która zajmuje się sprzedażą drzwi i nie tylko. Jest to jeden z najlepszych producentów stolarki okiennej w całej Europie. U nich bardzo dokładnie przedstawili mi kilka propozycji drzwi oraz okien. Także ja tam jak już to wolę wszystko zamówić w jednej firmie

Re: Nowe drzwi do mieszkania

: 20 wrz 2020, 4:46
autor: frobel
Dobrym wyborem są drzwi aluminiowe, są lekkie i bardzo funkcjonalne.

Re: Nowe drzwi do mieszkania

: 25 wrz 2020, 7:22
autor: radzio
Właściwie mi też jest potrzebny producent drzwi wejściowych , bo niestety, ale moje uległy zniszczeniu. W sumie dużo można by mówić, ale zdecydowanie należy je wymienić. Może kogoś polecicie? Szukam i szukam... i tylko Mikea w zasadzie ma coś konkretnego. A może ktoś jeszcze, a ja o tym nie wiem?

Re: Nowe drzwi do mieszkania

: 30 wrz 2020, 1:56
autor: kazna1
Kliknij w tę witrynę aby poszerzyć wiedzę na ten temat https://oknarado.pl/drzwi-tarasowe/

montaż wentylacji grawitacyjnej

Re: Nowe drzwi do mieszkania

: 19 paź 2020, 9:25
autor: órnal
Jeżeli mieszkacie na terenie województwa podkarpackiego i rozglądacie się za porządnymi i niedrogimi drzwiami lub oknami to polecam wam zajrzeć na stronę https://www.justoptic.pl/ Sam zdecydowałem się na zakup drzwi od nich i jestem z nich bardzo zadowolony. Wy na pewno też znajdziecie coś dla siebie.

Re: Nowe drzwi do mieszkania

: 09 lis 2020, 17:11
autor: Wardziń74
Koniecznie sprawdź w salonie drzwi https://www.vox.pl/dip-salon-lublin-sal ... tro-2--191. Teraz można zamówić wszystkie drzwi i meble wygodnie przez internet bezpośrednio ze strony vox.pl :D

Re: Nowe drzwi do mieszkania

: 16 lis 2020, 13:26
autor: kęrtin
Trochę się rozglądałem za odpowiednimi drzwiami do mojego mieszkania. W końcu zdecydowałem się na ofertę firmy https://www.montplast.com.pl/ i mogę polecić ich wszystkim osobom z okolic Łodzi. Tam znajdziecie porządne i dobrze się prezentujące drzwi w całkiem niezłych cenach.