Strona 1 z 1

Gdzie tanie OC?

: 05 lip 2019, 13:42
autor: Radomir
Hejka, orientujecie się gdzie można kupić najtańsze oc? z koncem lipca kończy mi się polisa i szukam dobrego ubezpieczenia.

Re: Gdzie tanie OC?

: 11 lip 2019, 18:46
autor: CieKawy
A patrzyłeś w sieci? Zerknij sobie na porównywarki ubezpieczeń bo tak można znaleźć polisę dużo tańszą niż u agenta ubezpieczeniowego.

Re: Gdzie tanie OC?

: 13 lip 2019, 19:53
autor: Radomir
Faktycznie mogłem od razu szukac w necie ubezpieczenia :) kupiłem przez rankomat https://rankomat.pl/ bo tu znalazłem najtańsze oferty. W zasadzie udało mi się kupić polisę 300zł tańszą niż zaproponowali mi w punkcie z ubezpieczeniami. Dzięki za polecenie!

Re: Gdzie tanie OC?

: 25 lip 2019, 21:22
autor: parksa
Jeśli o polisy chodzi to z miejsc, z których korzystam możesz zajrzeć tutaj https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-nnw . Link dotyczy ubezpieczenia, które mnie było potrzebne, ale na stronie ofert jest wiele. To swojego rodzaju market, gdzie znajdziesz wiele ofert różnych ubezpieczycieli w w jednym miejscu.

Re: Gdzie tanie OC?

: 22 sie 2019, 14:42
autor: kozi44
polecam przydatny artykuł podróżującym https://menway.interia.pl/alkohole/news ... Id,3101935 . Zdawaliście sobie sprawę z tego, ze będąc pod wpływem alkoholu podczas wypadku, ubezpieczyciel jest zwolniony z pokrycia kosztów twojego leczenia ?

Re: Gdzie tanie OC?

: 28 sie 2019, 23:06
autor: markos
Ja jestem zadowolony z oferty http://ubezpieczeniadonocik.pl/ubezpiec ... elsko.html To multiagent ubezpieczeniowy, ma dobrą ofertę sprawdzonych i wiarygodnych towarzystw ubezpieczeniowych, mi bardzo dobrze dopasowała ubezpieczenie. Jak jesteście z Bielska-Białej i okolic to warto wziąć tę agentkę pod uwagę.

Re: Gdzie tanie OC?

: 29 sie 2019, 23:07
autor: hunebe
Tak jak już ktoś wyżej wspomniał, najlepiej właśnie sprawdzać ceny ubezpieczenia za pomocą porównywarek czy kalkulatorów. Ja tak zawzse robię i sporo oszczędzam. Na przykład tutaj https://mubi.pl/ubezpieczenie-samochodu/oc/ znajdziesz najtańsze ubezpieczenie oc, bardzo fajna, intuicyjna porównywarka

Re: Gdzie tanie OC?

: 30 paź 2019, 22:35
autor: Izak
Sprawdź poradnik http://hotmoney.pl/najtansze-oc-jak-szu ... czenia-oc/ Tam znajdziesz wiele wskazówek, jak szukać najtańszego OC. Opłaca się sprawdzić :)

Re: Gdzie tanie OC?

: 29 gru 2019, 21:07
autor: Sarina
Warto sie ubezpieczać, bo nie przewidzimy każdej sytuacji.Dotyczy juz to nie tylko ubezpieczenia auta ale ogólnie - ubezpieczenia na życie. Warto wybrać odpowiednią osobe,ktora zajęłaby się wybraniem najbardziej korzystnego ubezpieczenia. Akurat e broker to dobre rozwiazanie, mysle ze warto w tym celu skontaktowac sie z firmą Viennalife, bo oni mają doświadczenie w wyborze ubezpieczen na rzetelnych warunkach ,a takze wiedza jak inwestowac w imie stabilnej przyszlosci

Re: Gdzie tanie OC?

: 03 sty 2021, 13:24
autor: kaśka22
Warto się rozejrzeć na http://Mojapolisaonline.pl Mają tam naprawdę najwyższej jakości oferty jezeli chodzi o ubezpieczenia samochodowe.

Re: Gdzie tanie OC?

: 10 sty 2021, 13:50
autor: Grażka85
Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z ofertą firmy https://www.ubezpieczeniazuja.pl/ i ja właśnie u nich załatwiałem wszystkie sprawy związane z zakupem oc i ac. Warto zaznaczyć, że firma oferuję teraz załatwienie sprawy w sposób mailowy i telefoniczny.

Re: Gdzie tanie OC?

: 16 sty 2021, 18:41
autor: kilobajt
Akurat jeśli chodzi o ubezpieczenie OC to ja je zazwyczaj wykupuję bezpośrednio przez porównywarkę. Mogę także każdego zachęcić do przeczytania wpisu https://kioskpolis.pl/co-znaczy-nnw-i-c ... /#kotwica4 w którym bardzo fajnie opisano ubezpieczenie NNW oraz to co ono obejmuje.

Re: Gdzie tanie OC?

: 22 mar 2021, 10:44
autor: aśka
Cena OC zależy od wielu czynników np. parametrów samochodu, wieku właściciela itd. Na pewno warto porównywać oferty w kalkulatorach. Jednak prowadzenie mają na pewno multiagencje, bo współpracują z wieloma towarzyszami ubezpieczeniowymi np. jak https://ubezpieczeniapolska.pl/ PZU, Allianz, Uniqa, Warta, Truck Assistance International, Polisa Życie i wiele więcej. Mogą ubezpieczenie dopasować znacznie lepiej do Twoich potrzeb.

Re: Gdzie tanie OC?

: 25 maja 2021, 13:37
autor: Lowiński
Radomir pisze: ↑05 lip 2019, 13:42 Hejka, orientujecie się gdzie można kupić najtańsze oc? z koncem lipca kończy mi się polisa i szukam dobrego ubezpieczenia.
Polecam nie kierować się jedynie ceną. Kiedyś faktycznie jedynie cena liczyła się w przypadku ubezpiecenia oc. Obecnie w przypadku stłuczki pieniądze za naprawę bierzemy od naszego ubezpieczyciela A nie od ubezpieczyciela sprawcy. Każdy ubezpieczyciel da pieniądze na naprawę, aczkolwiek duże towarzystwa dają gwarancję sprawniejszego procesu przyznania pieniędzy.
Niezłe warunki ochrony ma Compensa: https://www.compensa.pl/ - szczególnie jeśli piszemy tutaj o dodatkowych ubezpieczeniach takich jak nnw, czy auto casco.

Re: Gdzie tanie OC?

: 12 paź 2021, 21:58
autor: Jolanta
Wydaje mi się, że nadal cena gra główną rolę, jeśli chodzi zakup OC, ja ostatnio akurat dość przypadkowo zaoszczędziłam na tym 200zł, wzięłam pożyczkę w Vivusie i dostałam kod na 200zł zniżki na ubezpieczenie w BeeSafe https://www.vivus.pl/beesafe Fajna opcja, pierwsza pożyczka jest darmowa, więc faktycznie 200zł zwrotu na konto się opłaca.

Re: Gdzie tanie OC?

: 01 lis 2021, 5:45
autor: ewe2114
Jak każdy kierowca wie - ubezpieczenie OC to podstawowa składka, którą trzeba opłacać, bo inaczej za opóźnienia i nie posiadanie OC są bardzo wysokie kary. Na szczęście wśród wszystkich ofert można wybrać sobie tą idealną dla nas i polecam w tym celu zajrzeć sobie na stronę https://beesafe.pl/ubezpieczenie-oc/ Na pewno znajdziecie ubezpieczenie odpowiadające Waszym oczekiwaniom.

Re: Gdzie tanie OC?

: 03 lis 2021, 9:44
autor: Żołądź
Ochrona szyb pojazdu to ubezpieczenie mało popularne i niedocenianie, a jej zadaniem jest zabezpieczenie w twoim pojeździe szyby czołowej, tylnej oraz bocznych. Usługa obejmuje zorganizowanie i pokrycie kosztów naprawy lub wymiany szyby (w zależności o rodzaju uszkodzenia) przez towarzystwo. Ubezpieczenie szyb możesz kupić zarówno z OC, jak i AC. Wystarczy niewielki kamień na drodze, który odskoczy spod kół innego pojazdu albo zbyt mocno kopnięta przez dzieci piłka. Cena wymiany szyby samochodowej, zwłaszcza czołowej, może być bardzo wysoka. Myślę, że warto się nad tym zastanowić https://www.dyktaubezpieczenia.pl/ubezp ... ala,113,pl

Re: Gdzie tanie OC?

: 05 cze 2023, 23:13
autor: stenka
Teraz jest opcja, aby dokonać zakupu ubezpieczenia online bez potrzeby opuszczania domu za pośrednictwem portalu internetowego https://inszury.pl/. Portal ten udostępnia ofertę ubezpieczeń samochodowych, takich jak OC, oraz dodatkowe NNW czy AC. Dzięki kalkulatorowi dostępnemu na stronie istnieje możliwość porównania ofert różnych TU i podjęcia decyzji o wyborze najlepszej dla nas opcji.

Re: Gdzie tanie OC?

: 14 cze 2023, 16:36
autor: yolow
W dzisiejszych czasach wygodnie jest kupić ubezpieczenie samochodu bez konieczności wychodzenia z domu. Magro jest przykładem takiego biura ubezpieczeń, które oferuje taką usługę. Na stronie ubezpieczenie samochodu Łódź można znaleźć polisy OC oraz dodatkowe NNW lub AC dla swojego pojazdu. Udostępniają oni również kalkulator, który porównuje różne oferty ubezpieczeniowe od różnych firm.