Strona 1 z 1

Jak nauczyć się jeździć bezpiecznie?

: 10 lip 2019, 11:26
autor: Jolka
Chcesz nauczyć się jeździć bezpiecznie i szybko zdać egzamin na prawo jazdy? Jeśli tak to koniecznie zapisz się na kurs do auto szkoły Palgan.pl. Dzięki temu zdasz egzamin szybko i nauczysz się jeździć bezwypadkowo.

Re: Jak nauczyć się jeździć bezpiecznie?

: 21 sie 2019, 15:54
autor: markos
Ja bardzo jestem zadowolony ze szkoły jazdy Redcar z Poznania https://prawkoredcar.pl/ Mega fajni instruktorzy, którzy potrafią zaszczepić miłość do czterech kółek. Dzięki nim zdałem egzamin całkiem szybko bo juz za drugim razem.

Re: Jak nauczyć się jeździć bezpiecznie?

: 27 sie 2019, 20:59
autor: iworka
Po pierwsze to trzeba wybrać dobrą szkołę, która nauczy nas zarówno teorii jak i praktyki. W każdym mieście jest kilka dobrych punktów, a jeśli byśmy szukali czegoś w WArszawie to warto zastanowić się na wyborem http://autokadet.pl/ . Mają super podejście do kursanta, cenne wskazówki, które warte są do zapamiętania.

Re: Jak nauczyć się jeździć bezpiecznie?

: 29 sie 2019, 13:23
autor: nikelodon18
Najlepszy patent to udać się do sprawdzonej szkoły jazdy. Gdyby nie Sokół www.sokol-szczecin.pl to zapewne do dziś bym nie wsiadł na kółko! Na szczęście ten problem już za mną. W szkole nauczono mnie jeździć wprost po mistrzowsku, sprawia mi to sporo radochy.

Re: Jak nauczyć się jeździć bezpiecznie?

: 20 wrz 2019, 13:11
autor: Basiabarbara
To już zadanie kadry, która prowadzi szkołę jazdy. Wszystkim z Krakowa i okolic polecam https://szkolajazdy.com/ Nie tylko przekazują kursantowi wiedzę, przede wszystkim uczą go bezpiecznej i pewnej jazdy za kółkiem. Poza tym mają wysoko wyszkolona kadrę i rozwinięte zaplecze techniczne, dzięki czemu zapewniają swoim kursantom wysoka zdawalność.

Re: Jak nauczyć się jeździć bezpiecznie?

: 25 wrz 2019, 12:32
autor: Dziewczyna
Moim zdaniem na zwiększenie bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem ma wpływ również zamontowanie w aucie wideorejessratora. W sklepie internetowym https://smartcams.pl/ można taką kamerkę samochodową zamówić za naprawdę niewielkie pieniądze, więc polecam się tam rozejrzeć. Na pewno uda się Wam tam coś wybrać ;)

Re: Jak nauczyć się jeździć bezpiecznie?

: 30 wrz 2019, 12:47
autor: edran
Najlepiej rozejrzeć się za sprawdzoną szkołą nauki jazdy. Jeżeli rozglądacie się za czymś na terenie Lublina to polecam wam zapoznać się z ofertą http://cskrozped.pl/ Jest to świetna szkoła jazdy, w której wszystkiego mnie nauczyli.

Re: Jak nauczyć się jeździć bezpiecznie?

: 30 wrz 2019, 13:36
autor: Ollis
Akurat jeśli chodzi o wybór szkoły jazdy to w Poznaniu zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na ofertę OSK Pegaz która jest w stanie przygotować Was do egzaminów z pełnym profesjonalizmem od A do Z i to nawet jeśli nie do końca umiecie jeździć. Dlatego zajrzyj na ich stronę https://www.prawojazdy-poznan.com.pl/ gdzie znajdziesz więcej informacji m.in o instruktorach, ale również kiedy rusza kolejny kurs.

Re: Jak nauczyć się jeździć bezpiecznie?

: 09 paź 2019, 0:35
autor: zuzanka
Najważniejsza jest spokojna jazda i stosowanie się do przepisów. To klucz do bezpiecznej jazdy. Mimo wszystko jazda samochodem to jednak jazda samochodem i zdarzy się dostac czasem jakiś mandat za coś tam, ale na stronie https://zaplacmandat.pl można zapłacic za mandat online. Jak dla mnie mega fajna sprawa.

Re: Jak nauczyć się jeździć bezpiecznie?

: 03 sie 2020, 12:46
autor: lormol
Na pewno musicie rozejrzeć się za porządną szkołą nauki jazdy, na której można w pełni polegać. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą http://testosk.pl/ Jest to świetny ośrodek szkolenia kierowców, który znajduje się w Olsztynie. Tam wszystkiego mnie nauczyli.