Strona 1 z 1

Obrączki ślubne Lisiewski

: 03 wrz 2020, 15:43
autor: Ewelina1979
Cześć!
Czy ktoś z was zamawiał obrączki ślubne od jubilera Lisiewskiego? Spodobało mi się kilka modeli, ale najpierw chcę się upewnić, że jakość jest w porządku. Jakie macie zdanie?

Re: Obrączki ślubne Lisiewski

: 12 wrz 2020, 18:49
autor: Jarosława-97
My z mężem zdecydowaliśmy się na obrączki ślubne z ich oferty, bo słyszeliśmy wiele pozytywnych opinii o ich wyrobach. Oczywiście się nie zawiedliśmy. Jakość rewelacyjna, dbałość o detale i wykonanie na wysokim poziomie. Gorąco polecam:)

Re: Obrączki ślubne Lisiewski

: 26 wrz 2020, 11:16
autor: suzzi
Obrączki to podstawa, normalnie nie ma żadnego ślubu bez nich. My je dostaliśmy, to nie musieliśmy kupować, ale wam powiem, że przez jakiś czas było ciężko. Myślałam, że nie uda nam się to wszystko, ale było naprawdę świetnie. Nawet fotografia ślubna Dąbrowa Górnicza nam się bardzo dobrze udała... Dlatego jestem zdania, że mieliśmy jedno z najlepszych wesel ostatnich lat.

Re: Obrączki ślubne Lisiewski

: 08 gru 2020, 18:48
autor: kóna
W sumie masz rację, że fotograf ślubny mi się przyda, suzzi. W sumie na tę jedną usługę jeszcze nie patrzyłam, a wiadomo, że wszystko jest zdecydowanie lepsze, jeśli się na to spojrzy wcześniej. Czyli mówisz, że po prostu dobrze jest napisać do tego pana, co wskazujesz? W sumie nie mam na razie żadnej innej propozycji, to myślę, że warto będzie spojrzeć. Kto wie.

Re: Obrączki ślubne Lisiewski

: 25 sie 2021, 10:22
autor: SzyszynkaŻ
Ślub to jeden z najpiękniejszych momentów w życiu człowieka. Składa się na niego kilka elementów, jednak najważniejszym symbolem pozostają właśnie obrączki. W ofercie https://www.karkosik.pl/14-obraczki-slubne znajdziecie stylowe, a zarazem trwałe, solidne i wytrzymałe obrączki złote.