Rowerek-spacerówka

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
izzy231
Posty: 46
Rejestracja: 30 mar 2019, 15:41

Rowerek-spacerówka

Post autor: izzy231 »

Siemanko. Ostatnio szukałam rowerka dla siostrzenicy. Ona jeszcze nie umie jeździc wiec szukałam czegoś co jest rowerkiem, ale też może byc prowadzone przez rodzica. Znalazlam rowerek-spacerówę Tris. Znacie może? Jest to nowy produkt.
Awatar użytkownika
adik
Posty: 31
Rejestracja: 10 kwie 2019, 12:12

Re: Rowerek-spacerówka

Post autor: adik »

Słyszałam o tym. Na lionelo jest to nowy produkt i też myślałam nad zakupem. Fajne jest to, że można go złożyc do małych rozmiarów i ponownie rozłożyc bez użycia narzędzi. Idealne na podróże ;)
Awatar użytkownika
izzy231
Posty: 46
Rejestracja: 30 mar 2019, 15:41

Re: Rowerek-spacerówka

Post autor: izzy231 »

A gdzie takie cudeńko można dostac? Tez szukam rowerka dla braciszka, a nie znam się na tym kompletnie. Ten o którym mówicie wydaje się ciekawy i oryginalny.
Awatar użytkownika
adik
Posty: 31
Rejestracja: 10 kwie 2019, 12:12

Re: Rowerek-spacerówka

Post autor: adik »

Znajdziesz go na portalu https://lionelo.com/shop/tris/ . Jest tam wiele artykułów dla dzieci. Producent dba o bezpieczeństwo wiec ten rowerek Tris ma wbudowane pasy bezpieczeństwa;)
Awatar użytkownika
izzy231
Posty: 46
Rejestracja: 30 mar 2019, 15:41

Re: Rowerek-spacerówka

Post autor: izzy231 »

Ok, dziękuje. Wygląda świetnie i oryginalnie. Myślę, że to dobry pomysł na pierwszy rowerek ;).
Awatar użytkownika
melville
Posty: 172
Rejestracja: 19 lip 2020, 21:04

Re: Rowerek-spacerówka

Post autor: melville »

o według mnie to najlepiej dopytac rodzicow jakichs znajomych to doradzą, na bank wam powiedzą najlepiej.
ODPOWIEDZ