Strona 1 z 1

meblowy biznes

: 31 lip 2019, 19:23
autor: Leftaa
mam odłożone trochę gotówki i zastanawiam sie nad tym w jaki sposób ja zagospodarować. Znajomi podpowiadają mi, by zając się produkcja mebli. To może byc bardzo dobry pomysł, jednak nie do końca wiem jak mam się za to zabrać. Znalazłam tutaj http://volpato.pl/ firmę, która ma w swojej ofercie elementy do mebli. Całą reszte chyba uda mi się znaleźć. Może podpowiecie mi czy to byłby dobry pomysł i czy się opłaca.

Re: meblowy biznes

: 08 sie 2019, 9:02
autor: edran
Biznes meblowy to ciekawy pomysł. Jeżeli się na niego zdecydujesz to powinieneś skontaktować się z firmą http://mocujemy.pl/ Jest to producent elementów złącznych, które są wykorzystywane w przemyśle meblarskich. Warto nawiązać z nimi współpracę.

Re: meblowy biznes

: 21 sie 2019, 7:23
autor: torar_B
Zgadzam się, to ciekawa i bardzo rozwojowa branża :) Wiadomo, że producenci mebli, zwłaszcza drewnianych, muszą współpracowć z tartakami, a niekiedy może nawet mogą sobie pozwolić na wybudowanie własnego tartaku. Wówczas dobrze pomyśleć o jego mechanizacji i wyposażeniu go w odpowiednie maszyny, które zapewnią profesjonalną obróbkę drewna. Takie maszyny można dostać np. od http://penny-gondek.pl/ :)