Strona 1 z 1

Monitoring wewnątrz budynku

: 09 sie 2019, 21:20
autor: Szymek
Chcąc podwyższyć poziom bezpieczeństwa w firmie chciałbym rozbudować system monitoringu o kamery wewnątrz budynku- tj. w holu i na magazynie. Myślę o zainstalowaniu dyskretnych kamer kopułowych, tylko jakich? Słyszałem, że kamera ahd dorównuje jakością wyższej klasy urządzeniom cyfrowych, a jest tańsza. To prawda?

Re: Monitoring wewnątrz budynku

: 13 sie 2019, 14:52
autor: torar_B
Pogadaj z ekipą https://kazsecurity.pl/ - oni znają się świetnie na ochronie mienia, budynków itp, więc na pewno odpowiednio doardzą co zrobić w przypadku monitoringu wewnątrz budynku - zaproponują odpowiednie rozwiązania i wszystko dokłądnie wytłumaczą.

Re: Monitoring wewnątrz budynku

: 24 sie 2019, 22:41
autor: markos
Monitoringiem wizyjnym i systemami alarmowymi zajmuje się warszawska firma Ochrona GOT https://ochrona-got.pl/ To dobrzy profesjonaliści plus mają rozsądne ceny. Korzystam z ich usług od dawna i sprawdzają się w 100 %.

https://mshooting.pl/dlaczego-warto-pozycjonowac-swoja-strone-www/

Re: Monitoring wewnątrz budynku

: 14 paź 2019, 22:37
autor: wiszek
Jestem pewny, że już coś takiego widziałem. Nie jest to pierwszy temat tego typu. Warto najpierw poszukać informacji przed zakładaniem nowego tematu.

Re: Monitoring wewnątrz budynku

: 21 paź 2019, 11:21
autor: Troczek
To dobry pomysł. Sprawdź firmę ochroniarską https://www.ochronaglok.pl/ Świadczą szeroki zakres usług, jeśli chodzi o ochronę mienia. Ja korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Mają wysokiej jakości, nowoczesny sprzęt, więc nie będziesz musiał martwić się o kamery, oni o wszystko zadbają. Poza tym korzystają z najnowszych technologii, a ich działania w przypadku zagrożenia są błyskawiczne i sprawne.

Re: Monitoring wewnątrz budynku

: 28 paź 2019, 13:07
autor: andriukal
hejka

Re: Monitoring wewnątrz budynku

: 29 lis 2019, 10:25
autor: martan
Najlepiej rozejrzeć się za sprawdzoną firmą ochroniarską, która zajmuje się wykonywaniem monitoringów i systemów alarmowych. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa śląskiego to polecam wam skontaktować się z https://www.vikingsecurity.pl/ Sam korzystam z ich usług i wiem że można na nich w pełni polegać.

Re: Monitoring wewnątrz budynku

: 16 gru 2019, 13:39
autor: Troczek
Bardzo dobrze, że dbasz o bezpieczeństwo firmy, taki monitoring to świetna sprawa. Ja mogę ci polecić w tej kwestii firmę http://makrosystem.pl/ U mnie realizowali usługę systemu sygnalizacji włamania i napadu. Szybko zrealizowali usługę, bardzo fachowo podeszli do zlecenia. Mają ogromną wiedzę na temat zabezpieczeń i potrafią też przekazać tę wiedzę i wyjaśnić wszystko w prosty sposób. Dzięki nim mam pewność, że moja firma jest doskonale zabezpieczona a pracownicy mogą czuć się pewnie i bezpiecznie.Sprawdź też taką możliwość, monitoring to nie wszystko, choć bezsprzecznie warto go mieć.

Re: Monitoring wewnątrz budynku

: 05 sty 2020, 19:33
autor: kazna
Odwiedź ten artykuł https://podsluchy24.pl aby dowiedzieć się wiecej o tym.

Re: Monitoring wewnątrz budynku

: 25 lut 2020, 10:18
autor: igielka
na pewno fajnie wewnatrz budynku sprawdzą sie male ciche kamery wybor jest naprawde spory :) my mamy takie u siebie w biurze i dzialają bez zarzutu

Re: Monitoring wewnątrz budynku

: 26 mar 2020, 18:04
autor: Dziewczyna
A czy stosujecie monitoring w Waszych samochodach? Takie profesjonalne kamery do aut widziałam ostatnio na stronie internetowej https://smartcams.pl/32-kamery-do-samochodu. Jak sądzicie, warto sobie taki gadżet kupić? Opłaca się?

Re: Monitoring wewnątrz budynku

: 28 kwie 2020, 18:27
autor: CieKawy
Taki monitoring bardzo się przydaje bo wiadomo na bieżąco co się dzieje. Jeśli nie wiecie jak stworzyć system monitoringu to polecam skontaktować się z firmą Kompleks Media. Oni zajmują się projektowaniem i montażem monitoringu różnego typu. U nich można też zamówić kamery do transmisji online https://kompleksmedia.pl/msza-online,tag.html .

Re: Monitoring wewnątrz budynku

: 02 maja 2020, 21:45
autor: mem002
Wydaje mi się, że ten na zewnątrz w zupełności wystarczy

Re: Monitoring wewnątrz budynku

: 06 maja 2020, 20:17
autor: Blue
A ja się tutaj nie do końca zgodzę. Zabezpieczać należy także wszystko to, co składa się na całość firmy, łącznie z dokumentami, czy też ważnymi informacjami, zapisanymi na plikach w komputerach. Dlatego też na pewno dobrym pomysłem będzie sięgnięcie po program Keylogger , który to pozwala na monitorowanie działalności pracowników na firmowych komputerach i wyłapywanie niepożądanych zachowań.

Re: Monitoring wewnątrz budynku

: 17 sie 2020, 14:11
autor: vanda
W dzisiejszych czas, to taki monitoring jest naprawdę niezbędny. W końcu wiadomo, że różne bywają sytuacje. Tutaj https://innex.pl/monitoring-stacji-benzynowej/ możecie zapoznać z korzystną ofertą na profesjonalne monitoringi. Nawet z przeznaczeniem do stacji benzynowych. Dzięki nim będziecie mieć wszystko pod kontrolą.

Re: Monitoring wewnątrz budynku

: 28 mar 2021, 18:38
autor: uśiek
Teraz popularnym tematem są wszelkiego rodzaju transmisje online, w tym między innymi mszy świętych. Jeśli szukalibyście oferty firmy, która instaluje sprzęt w obiektach sakralnych pod transmisje online, zgłoście się tutaj https://aztv.pl/index.php/transmisje-in ... -sakralne/ . U nas zakładali sprzęt i współpraca z nimi przebiegła bez jakichkolwiek problemów. Konkretni specjaliści.