Strona 1 z 1

Dachowe pokrycia

: 19 sie 2019, 17:58
autor: Fredka
Pokryć dachowych radzę poszukać u https://dachy-okna.pl/pl/c/BudMat/33. Mają duży wybór wysokiej jakości blachodachówek od najlepszych producentów. Wieloletnia gwarancja najlepiej świadczy o solidności materiału. Mają też wszystko co niezbędne do wykonania dachu, od membran po okna. Do tego można uzyskać fachowe porady w wyborze potrzebnych materiałów.

Re: Dachowe pokrycia

: 03 wrz 2019, 13:58
autor: stefanek
Mi się podobają klasyczne dachówki ceramiczne.

Re: Dachowe pokrycia

: 02 paź 2019, 13:55
autor: martan
Wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Warszawy, które rozglądają się za odpowiednim pokryciem na dach polecam zapoznać się z ofertą firmy http://www.top-dach.com.pl/ Sam zakupiłem od nich dachówkę włoską do swojego domu, która świetnie się prezentuje. Lepszego pokrycia dachowego według mnie nie ma.

Re: Dachowe pokrycia

: 03 gru 2019, 10:57
autor: edran
Wszystkim osobom rozglądającym się za porządnymi akcesoriami dachowymi i innymi materiałami do budowy dachu polecam zajrzeć na stronę http://www.serwisdach.com.pl/ Jest to sprawdzony skład z materiałami do budowy dachów, który znajduje się w Szczecinie.

Re: Dachowe pokrycia

: 13 gru 2019, 13:05
autor: aletta
Dobrą firmą, która zajmuje się sprzedażą różnego rodzaju pokryć dachowych, rynien oraz materiałów na więźbę dachową jest https://www.mabodach.pl/ z Pucka, Jeżeli mieszkacie w okolicach tego miasta i zależy wam na niedrogich materiałach dachowych to polecam wam się z nimi skontaktować.

Re: Dachowe pokrycia

: 17 lut 2020, 22:23
autor: Ollis
Ja jestem zdecydowanym zwolennikiem w zakresie dachówek ceramicznych i jeżeli chodzi o jakość wykonania to Braas ma zdecydowanie najlepiej zestawioną ofertę i do tego bardzo dobre warunki gwarancyjne. U nas jest to Turmalin Braas, ale też fajne są ich blachodachówki panelowe Decra oraz Quadro.

Re: Dachowe pokrycia

: 03 kwie 2020, 10:26
autor: lormol
Wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Warszawy, które rozglądają się za odpowiednimi pokryciami dachowymi, polecam zapoznać się z ofertą firmy http://www.top-dach.com.pl/ Oni mają szeroki wybór dobrze wyglądających dachówek w całkiem niezłych cenach. Tam na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Re: Dachowe pokrycia

: 04 maja 2021, 9:43
autor: Dziewczyna
Jeśli są tutaj jakieś osoby, które interesują profesjonalne pokrycia dachowe poznań, to serdecznie zachęcam do kontaktu z firmą Kenger, która działa już na tym terenie od dłuższego czasu ;) Możecie tam nie tylko zamówić takie wysokiej jakości pokrycia dachowe, ale również liczyć na profesjonalne doradztwo przy ich wyborze ;) Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ;)

Re: Dachowe pokrycia

: 15 maja 2021, 1:49
autor: melville
To ja z kolei od siebie dodam, że mega dobre zaopatrzenie ma hurtownia pokryć dachowych PIMAR w Poznaniu. My kupiliśmy u nich bardzo solidnej jakości blachodachówkę https://www.pimar.pl/oferta/blachodachowka dobrze nam ona służy. Konkretnie wybraliśmy blachodachówkę firmy Pruszyński, także jak planujecie zakup dachówki to zdecydowanie ją polecam.