Strona 1 z 1

Budowa domu Bydgoszcz

: 24 sie 2019, 12:47
autor: Monia
Gdybyście planowali budowę domu w Bydgoszczy lub Toruniu to polecam zapoznać się z ofertą firmy RIMB: http://tani-dom.com/ . Oni stawiają na bezstresową budowę domów jednorodzinnych - wybieramy projekt i odbieramy gotowy dom.

Re: Budowa domu Bydgoszcz

: 29 sie 2019, 12:32
autor: greta
Niestety wybór projektu też nie jest łatwą sprawą ;) Lepiej zostawić to fachowcom i po prostu kupić dom na gotowym osiedlu. Piękne domy na sprzedaż widziałam tu http://www.archideon.pl/ . Okolica cudna, a same domy bardzo funkcjonalne.

Re: Budowa domu Bydgoszcz

: 01 wrz 2019, 18:11
autor: Olala
Zauważyłam, że obecnie sporo osób inwestuje w domy z bali. Ja się nie dziwię, bo one są piękne i stylowe. Tyle tylko, że ich budowa nie jest łatwa. Ale można sobie z tym poradzić. Tu https://www.dom-z-bala.com.pl/ firma, która właśnie takie domy stawia.

Re: Budowa domu Bydgoszcz

: 19 wrz 2019, 13:39
autor: Dariusz Kowalski
budując dom to chyba bym odrzucił posiadanie pralki, ponieważ teraz jest mobilna pralnia i działa to całkiem dobrze https://pralniadodomu.pl/

Re: Budowa domu Bydgoszcz

: 23 wrz 2019, 9:16
autor: Karolina33
A w jaki sposób izolowaliście poddasza? Słyszałam sporo dobrego o izolacjach pianą. Tu https://www.izolmax.pl/portfolio-view/o ... -poddaszy/ znalazłam galerię realizacji firmy, która takie ocieplenia wykonuje. W mojej ocenie wygląda to dobrze. Ktoś ma u siebie?

Re: Budowa domu Bydgoszcz

: 23 wrz 2019, 20:43
autor: elza
Przydadzą mi się wasze namiary, bo też chce wkrótce ruszyć z budową. A czy ktoś z was postawił dom według projekty od MG Projekty https://www.mgprojekt.com.pl ? Czy korzystaliście z ich super promocji? Słyszałam, że opłaca się u nich kupić projekt domu.

Re: Budowa domu Bydgoszcz

: 24 wrz 2019, 10:20
autor: radzio
Co prawda mamy w Bydgoszczy pewnego fachowca od budowy domu, ale jednak on nie ma za bardzo czasu. Grafik ma tak obładowany, że nawet naprzód, na kilka lat się ludzie do niego zapisują. Więc będziemy musieli szukać innego specjalistę , ale przynajmniej kolega wskaże nam najlepsze materiały w dobrej cenie. Już nam pokazał firmę www.plexikord.pl z takimi poliuretanami.

Re: Budowa domu Bydgoszcz

: 29 wrz 2019, 14:47
autor: kazna
Polecam przeczytać https://www.lekom.pl/

Re: Budowa domu Bydgoszcz

: 30 wrz 2019, 19:19
autor: mczay
Niezależnie od tego, w jakim miejscu zdecydujemy się wybudować dom, powinniśmy wcześniej zaopatrzyć się w odpowiedni projekt dopasowany do naszej działki. Szukając go, warto rozważyć zakup gotowego projektu od https://projektyzwizja.pl/

Re: Budowa domu Bydgoszcz

: 24 paź 2019, 8:07
autor: bambi
Budując dom musimy zastanowić się nad tym z czego będziemy go budować i co będzie nam do tego potrzebne, bo to są bardzo ważne aspekty. Warto jest wydać troszkę więcej ale za to wybudować dom bardziej energooszczędny i cieplejszy. I tutaj można zastosować beton komórkowy. Dzięki niemu możemy zaoszczędzić czas gdyż beton ten ma równe wymiary. My zamówiliśmy taki beton komórkowy Termalica http://termalica.pl/

Re: Budowa domu Bydgoszcz

: 06 lis 2019, 14:27
autor: foxi
Budowa domu to całkiem fajna perspektywa mieszkania we własnym domu po prostu. Jednym z ważniejszych jej epizodów jest projektowanie bo od tego wszystko co nastąpi później zależy. Warto wziąć pod uwagę na tym etapie rozwiązania związane z prefabrykowanym drzewem - https://mgdachy.pl/drewno/. Już nie tylko elementy dachu produkowane są drzewa ale i stropy.To specjalnie przygotowane elementy konstrukcyjne przygotowane w fabryce i montowane na budowie. To oszczędność czasu i pieniędzy.

Re: Budowa domu Bydgoszcz

: 07 lis 2019, 21:41
autor: kornelsheb
hejka :mrgreen: :mrgreen:

Re: Budowa domu Bydgoszcz

: 04 maja 2020, 11:43
autor: kasiunia
Nie od dzisiaj wiemy, że zaczynając przygodę pod nazwa budowa domu zaczynamy od projektu.Wcale też nie trzeba wykonywać indywidualnego projektu i ponosić w związku z tym niepotrzebnych dodatkowych kosztów. Moi sąsiedzi szukali projektu niewielkiego domu i znaleźli - https://www.mgprojekt.com.pl/sosenka-3 - to projekt o nazwie sosenka .Na prawdę fajny i tani w realziacji.

Re: Budowa domu Bydgoszcz

: 07 maja 2020, 19:07
autor: kazna
Wejdź w tego linka aby dowiedzieć się więcej https://www.kdmax.pl/prezentacja-online ... facebooku/