Strona 1 z 1

Reklama

: 25 wrz 2020, 17:57
autor: samić
Może to nie miejsce, może to nie czas, ale czy możecie mi powiedzieć, jak się sprawa ma? Chodzi mi o to, czy jakieś formy reklamy szczególnie jesteście mi w stanie polecić? Chodzi oczywiście o takie działania w pełni skuteczne. Żebym ja potem nie żałował. Może Exposite ? Oni są od standów i ekspozytorów.

Re: Reklama

: 29 wrz 2020, 22:56
autor: mireśla
Według mojego skromnego zdania to warto jest pójść w reklamę internetową. Daje ona obecnie największe możliwości by zaistnieć i by jak najwięcej osób się o nas dowiedziało. Najlepiej będzie jak zgłosić się z tym tematem do agencji http://marketingnaforach.pl/ . Wtedy wszystko ludzie tam pracujący zrobią za Ciebie.

Re: Reklama

: 30 wrz 2020, 14:16
autor: jeż
Dokładnie, też uważam że nie można obecnie zapominać o reklamie internetowej. Moim zdaniem przynosi ona najlepsze efekty. Sam nie znam się kompletnie na tym, więc postanowiłem poszukać jakiegoś fachowca. Zdecydowałem się ostatecznie na współpracę z ekspertem ze strony https://piotrpolok.pl/seo-copywriting-warszawa/ . Ż perspektywy czasu śmiało mogę powiedzieć, że dokonałem najlepszego wyboru.

Re: Reklama

: 05 paź 2020, 13:34
autor: iworęcka
Chcąc wejść z oferta mojej firmy na większe grono odbiorców skorzystałam z pomocy http://influencermarketing.com.pl/ . To co mi się podobało, to fakt, że nim cokolwiek zaproponowali, bardzo dokładnie zapoznali się z moją oferta, klientami itp. Następnie zaczęli działania marketingowe przez osoby o większych wpływach plus dodatkowo marketing szeptany, zwiększający finalny efekt, który jest dla mnie bardzo na plus.

Re: Reklama

: 09 paź 2020, 9:16
autor: złotko
a wizytowke w google juz masz? jesli nie,to uwazam ze warto. Mozesz zglosic sie do tej firmy http://wizytowkawgoogle.pl/ wszystko w tej kwestii kompleksowo ogarniaja. dla firm uslugowych taka wizytowka to must have moim zdaniem. klienci dzieki niej moga w latwy sposob odnalezc nasze uslugi w sieci

Re: Reklama

: 20 paź 2020, 11:28
autor: Krąnic
Wiem ze jedna ze skuteczniejszych od lat forma reklamy jest sama wizualizacja firmy dzięki np. reklamie podświetlanej - http://reklama-efekt.pl/ Litery czy szyldy robią pierwsze wrażenie które jest bardzo ważne.

Re: Reklama

: 23 paź 2020, 19:36
autor: trułka
polecam tez pomyslec o szeptance w internecie :) bardzo fajnie pozwala to zbudowac pozytywny wizerunek marki i jej wiarygodnosc. jesli zdecydujecie sie to moge ze szczerego serca polecic http://szepczemy.pl/ - pomagali mi juz przy kilku kampaniach i naprawde potrafia zdzialac cuda:)

Re: Reklama

: 28 paź 2020, 19:13
autor: tryś
Pomyśl o takiej reklamie na autobusach - https://www.znajdzreklame.pl/reklama-na-autobusach . Z tego co mi wiadomo, jeśli odpowiednio zaprojektujesz całą powierzchnię reklamową to możesz naprawdę zyskać uwagę dużej ilośći osób. Prawda taka, że dziennie setki ludzi podróżuje komunikacją publiczną, jeśli nie tysiące

Re: Reklama

: 03 lis 2020, 18:26
autor: alimilo
ja polecam skorzystac z opcji marketingu szeptanego - moim zdaniem daje on naprawde ogromne mozliwosci - pozwala budowac wizerunek marki, relacje z klientami, popularnosc produktow, naprawde super opcja - zajrzyjcie sobie koniecznie na http://wommmarketing.pl/ tam wszystko fajnie opisuja

Re: Reklama

: 19 lis 2020, 13:56
autor: kazna
Jeśli chcesz zamówić artykuły sponsorowane tutaj jest taka możliwość https://presscontent.pl/

Re: Reklama

: 22 lut 2021, 20:39
autor: steffi
Zastanawialiście się nad pozycjonowaniem stron? Jak dla mnie to jedna z lepszych opcji na dobrą reklamę firmy. Tak na stronie https://sfeo.agency Będziecie mogli znaleźć kompleksową pomoc w tym zakresie, profesjonalne usługi SEO, SEM dla biznesów małych i dużych

Re: Reklama

: 01 cze 2021, 18:53
autor: neoniś32
Zawsze chciałam aby moja firma miała ogromny neon reklamowy. Dlatego zaczełam szukać firmy która by wykonała taki który by mnie zadowolił.Koleżanka poleciła mi wtedy tą firmę neony ledowe . I ja też ich Polecam całkowicie bo spełnili moje prośby i wykonali swoją pracę na 100 procent.