Strona 1 z 1

Fizjoterapia

: 25 sie 2019, 18:57
autor: kasjopeja
Wiecie może, ile kosztuje prywatnie fizjoterapia w Warszawie? do wykonania będzie seria zabiegów dla osoby starszej. Ciężko w sieci znaleźć jakiś ośrodek, który byłby w stanie w miarę szybko podjąć się wyzwania. Czy Ortopedika będzie dobrym ośrodkiem? Korzystaliście?

Re: Fizjoterapia

: 25 paź 2019, 9:47
autor: Radomir
Zabiegi fizjoterapeutyczne doskonale sprawdzają się po rozmaitych urazach, kontuzjach czy w przypadku dolegliwości bólowych. Dzięki zabiegom można leczyć takie dolegliwości jak ból szyi i karku, ból kręgosłupa czy bóle mięśni i stawów. Jeśli chcecie dowiedzieć się jakie zabiegi jeszcze pomagają w pozbyciu się bólu to zerknijcie na stronę wibroterapia.com . Tu znajdziecie informacje o domowych i profesjonalnych metodach łagodzenia bólu.

Re: Fizjoterapia

: 31 sty 2020, 18:13
autor: nikelodon18
Jeśli chodzi o mnie to na fizjoterapię uczęszczaliśmy do https://zpozjedrzejow.pl/ . I zdecydowanie był to udany pomysł! Wszystko zostało zrealizowane bardzo sprawnie i fachowo, a stan mojego zdrowia znacznie się poprawił. Polecam!

Re: Fizjoterapia

: 12 lut 2020, 0:09
autor: Sarina
Wiadomo ,że nie zawsze da się o własnych siłach wybrać do np fizjoterapeuty ale można poprosic o rehabilitację z dojazdem do domu. Taką usługę w Krakowie oferuje Rehaexpert http://www.rehaexpert.com.pl/ Można im zaufać bo mają spore doświadczenie.

Re: Fizjoterapia

: 13 lut 2020, 11:38
autor: edran
Też ostatnio musiałem korzystać z pomocy fizjoterapeuty. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa Opolskiego i rozglądacie się za porządną placówką fizjoterapeutyczną to polecam wam zgłosić się do http://fizjo-logic.pl/ Tam na pewno wam pomogą.

Re: Fizjoterapia

: 23 lut 2020, 17:38
autor: markos
Jeśli chodzi o fizjoterapię i rehabilitację to sprawdziła się u mnie bardzo dobrze przychodnia Kolmed w Świdnicy http://kolmed-swidnica.pl/ Mega profesjonalizm, dobrzy rehabilitanci i przystępne ceny, także wiem, ze wam też tam się spodoba. Warto ich sobie sprawdzić.